آینه قاب‌دار

آینه قاب‌دار

آینه یک وسیله خیلی مهمی هست که در استفاده روزمره همه آدم‌ها قرار می‌گیره. به این صورت که هر آدمی هر روزه حداقل یکبار برای دیدن خودش از آینه استفاده می‌کنه. تقریبا در هر جایی هم وجود آینه می‌تونه الزامی باشه. همین اهمیت بالای آینه‌ها موجب شده تا اون‌ها انواع بسیار مختلفی رو داشته باشن. آینه قاب‌دار یکی از هزاران انواع مختلف آینه هست که از گذشته تا به الان در آینه‌ها خیلی مورد توجه بوده. البته خود این آینه انواع بسیار مختلفی رو داراست که شما می‌تونین خیلی راحت بین اون‌ها آینه‌ای که متناسب با فضا و سلیقه شخصی‌تون هست رو انتخاب کنین.

آینه قاب‌دار
آینه قاب‌دار

آینه قاب‌دار چه انواعی رو داراست

آینه قاب‌دار می‌تونه از هر آینه‌ای ساخته بشه. امروزه آینه‌ها انواع بسیار مختلفی رو دارن و برعکس گذشته که فقط یک نوع آینه وجود داشت، امروزه آینه‌ها قابلیت‌ها و عملکردهای مختلفی رو پیدا کردن. و شما برای انتخاب آینه موردنظر خودتون هیچ محدودیتی رو نخواهید داشت. علاوه بر آینه، قاب هم انواع بسیار گوناگونی رو داراست. قاب‌ها انواع مختلفی رو در رنگ، جنس، شکل و… دارن. مثلا برای جنس اب می‌تونه فلزی یا چوبی باشه که هر کدوم در نوع خودشون از زیبایی خاصی برخوردارن و برای انتخاب اون‌ها می‌تونین به وسیله‌های دیگه‌ای که در فضاتون دارین، توجه کنین.

آینه قاب‌دار
آینه‌های خاص

اما در قسمت پایین به انواع آینه‌ها می‌پردازیم که می‌تونین بین اون‌ها آینه مورد دلخواه خودتون رو پیدا کنین و با ویژگی‌هاشون آشنا بشین.

آینه نوردار

یک نوع آینه‌ای که می‌تونه به صورت آینه قاب‌دار هم باشه، آینه نوردار هست. آینه نوردار یک آینه مدرن و جدید با قابلیت نورپردازی فوق‎‌العاده‌ هست که نورپردازی خودش رو با استفاده از چراغی به نام LED فراهم می‌کنه. چراغ مورد استفاده برای این آینه از نظر شکل ظاهری طوری هست که می‌تونه خیلی راحت پشت آینه قرار داده بشه. این چراغ یک‌تکه و نواری شکله و ضخامت کمی رو هم داره. وقتی چراغ پشت آینه تعبیه بشه و روشن بشه، نوری مخفی و ملایم دور آینه ایجاد میشه.

آینه قاب‌دار
آینه قدی قاب‌دار

نور ایجاد شده برای آینه نوردار مدرن باعث شده تا عملکرد آینه خیلی ارتقا پیدا کنه. به این صورت که وقتی شما جلوی این آینه قرار بگیرین، نور اون کمک می‌کنه تا بتونین تصویر واضحی از خودتون رو در آینه داشته باشین. طراحی و تعبیه چراغ برای آینه اصلا به این منظور بوده که بتونه این دید بهتر رو ایجاد کنه. در ابتدا هم آینه به این منظور ایجاد شد که آدم‌ها دوست داشتن که خودشون رو در این آینه بتونن ببینن. و در طی سال‌ها هم خیلی روی این موضوع کار شد تا آینه بتونه دید بازی رو از هر کسی به خودش بده.

آینه قاب‌دار
آینه گرد نوری

آینه چراغ‌دار

از انواع دیگه آینه قاب‌دار میشه به آینه چراغ‌دار هم اشاره کرد. آینه چراغ‌دار طرح جدید یک آینه جدید دیگه‌ای هست که در این آینه هم دقیقا به خاطر کاربرد چراغ LED در اون، دارای روشنایی خیلی ایده‌آلی هست. شکل چراغ‌های LED که برای این آینه به کار گرفته میشه، متفاوت با آینه نوردار هست. تعدادی از این چراغ‌ها روی خود آینه و با رعایت فاصله مشخصی قرار داده میشن. چون در آینه چراغ‌دار، چراغ‌ها روی خود آینه قرار می‌گیرن بنابراین نوری هم که ایجاد می‌کنن حالت مستقیمی داره. برعکس آینه نوردار که چون چراغ پشت آینه قرار می‌گیره، نور مخفی برای اون ایجاد می‌کنه.

آینه قاب‌دار
آینه چراغ‌دار

اما این آینه چراغ‌دار با داشتن چراغ‌هایی روی خودش موجب میشه تا وقتی جلوی آینه بایستین، کاملا در معرض این نورها قرار بگیرین و از این طریق چیزی که از خودتون در آینه می‌بینین کاملا روشن و واضح باشه. همین مشخصات کلی آینه لامپی جدید باعث شده تا از اون آینه‌ای متفاوت و خاص رو بسازه و در خیلی از موارد هم می‌بینیم که اینچنین آینه‌های مدرن تونستن جای آینه‌های قدیمی رو بگیرن.

آینه قاب‌دار
آینه چراغی قاب‌دار

آینه قاب‌دار چه تاثیری در زیبایی فضا داره

آینه از عناصر مهمی در زیبایی دکوراسیون داخلی محسوب میشه. همین موضوع هم باعث شده تا روی طراحی و زیبایی آینه‌ها خیلی کار بشه. آینه قاب‌دار یکی از زیباترین آینه‌ها هست که شما می‌تونین برای هر فضا و کاربردی آینه دلخواه خودتون رو انتخاب کنین. آینه‌ها از جمله انواع آینه قاب‌دار وقتی در فضایی قرار بگیرن، موجب میشن تا اون فضاها بزرگ‌تر و روشن‌تر دیده بشن و این به این دلیل هست که در آینه انعکاس و بازتاب رخ میده. و شما می‌تونین فضای اطراف رو در آینه ببینین. پس وقتی آینه‌ای در فضا قرار بگیره موجب میشه تا فضا به صورت کلی دلبازتر به نظر برسه.

آینه قاب‌دار
آینه قاب‌دار نوری

آینه‌هایی هم که خودشون دارای نورپردازی هستن در این مورد که به بزرگ‌تر و روشن‌تر دیده شدن فضا کمک کنن، تاثیر خیلی بیشتری رو خواهند داشت. شما با استفاده از این آینه‌ها می‌تونین تغییرات خیلی خوبی رو در طراحی داخلی خودتون ایجاد کنین. درواقع این آینه‌ها از چنان زیبایی خاصی برخوردار هستن که می‌تونن فضای شما خیلی مدرن و بروز نشون بدن. همچنین اگر از قاب هم برای آینه استفاده بشه، این قاب جلوه خیلی خاصی رو به آینه می‌بخشه که زیبایی اون رو صد چندان می‌کنه.

موارد استفاده آینه قاب‌دار کجا هست

آینه قاب‌دار و به طور کلی آینه از مهم‌ترین ابزاری هست که در هر آرایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیره. آینه قاب‌دار سالن آرایشگاه می‌تونه در ارائه خدمات بهتر به مشتری‌ها هم خیلی کمک‌کننده باشه. چون شما با دیدن بهتر و واضح‌تر، قطعا تسلط بیشتری براتون ایجاد میشه و در نتیجه عملکردتون هم خیلی بهتر و حرفه‌ای‌تر میشه. خدمات زیبایی که در آرایشگاه‌ها به مشتری‌ها ارائه میشه، اغلب کارهایی ریف هستن که نیاز به دقت بالایی برای انجام اون‌ها وجود داره. پس وجود آینه‌هایی مثل آینه نوردار و لامپی تاثیر مثبتی رو برای داشتن دقت و تمرکز بالای شما دارن.

آینه قاب‌دار
آینه قاب‌دار آرایشگاهی

در خونه هم آینه قاب‌دار گزینه خیلی مناسبی محسوب میشه. در هر جایی از خونه مثل پذیرایی، اتاق‌خواب وجو اینچنین آینه‌هایی می‌تونه در زیباتر نشون دادن این فضاها موثر باشه. آینه به نقطه کانونی در فضای خودش تبدیل میشه و شما فقط با نصب این آینه‌ها زیبایی و جلوه بیشتری رو ببخشین.

آینه قاب‌دار
آینه مدرن

آینه قاب‌دار رو چرا از کارگاه تولیدی آینه بخرین

انواع آینه قاب‌دار در کارگاه تولیدی آینه در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و قیمت تولید میشه. برای تولید هر آینه حساسیت بالایی وجود داره تا بتونیم آینه‌ای که تولید می‌کنیم، از بالاترین کیفیت و استاندارد برخوردار باشه. و این اطمینان رو به شما میدیم که آینه‌های تولیدی ما می‌تونن به راحتی با نمونه‌های خارجی خودشون هم رقابت کنن. و ما برای این که شما مشتریان عزیز بتونین خیلی راحت و با قیمت مناسب‌تری آینه مورد نظر خودتون رو تهیه کنین، خودمون آینه‌ها رو مستقیما به فروش می‌رسونیم و هیچ واسطه‌ای هم وجود نداره.

آینه قاب‌دار
آینه قاب‌دار

علاوه بر موارد ذکر شده باید بگیم که آینه تولیدی ما از ضمانت بدون قید و شرط و گارانتی یکساله هم برخوردار هست. با وجود این ضمانت خیال شما کاملا راحت باشه که اگر هر اتفاقی هم افتاد، فقط به ما اطلاع میدین و در کمترین زمان رسیدگی صورت می‌گیره. پشتیبانی و گارانتی ما هم کاملا رایگان هست و نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای هم از سمت شما وجود نداره. البته به جز یکسری موارد مثل شکسته شدن و یا ضربه خوردن آینه که متاسفانه شامل این ضمانت نمیشه.

شماره تماس برای ارتباط با کارگاه تولیدی آینه ثبت سفارش هم  09357015855 هست. همچنین آدرس کارگاه آینه‌ها هم تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن هست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ