آینه آرایشگاه ارومیه

آینه سه تیکه آرایشگاه

آینه سه تیکه آرایشگاه
آینه سه تیکه آرایشگاه

آینه سه تیکه آرایشگاه یک آینه دکوراتیو‌ به شمار میاد.این آینه آرایشگاه رو می‌تونیم در هر شکل و اندازه‌ای تولید کنیم.بدون اغراق و به‌جرئت می‌تونیم به شما عزیزان بگیم که تمامی متریال ها برای ساخت یک آینه جز بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات می‌باشد.و این اطمینان خاطر رو به شما می‌دیم که جدیدترین و خاص‌ترین آینه‌های هوشمند و آینه آرایشگاه دکوراتیو رو طراحی و تولید می‌کنیم.

اگر می‌خواهید یک قسمت از فضا رو خاص و چشمگیر کنین از این آینه‌های سه‌تکه استفاده کنین.آینه‌های دکوراتیو سه یا چندتکه باعث می‌شه وقتی مشتری شما به آرایشگاه  میاد که از خدمات اون استفاده کنه فضایی دل‌نشین و مدرن رو برای آن ایجاد کنین که همیشه در ذهن او بمونین.داشتن فضایی مدرن و جدید باعث می‌شه مشتری حس کنه تا خدماتی بروز براشون انجام میدین و این خود یک روش تبلیغ است که باعث می‌شه شما انتخاب اول و آخر مشتریان باشین.با داشتن فضایی خاص و زیبا به مشتری خود اینو ثابت می‌کنین اونا براتون مهم و ارزشمندن.

آینه سه تیکه ارایشگاه چراغ دار

آینه سه تیکه آرایشگاه
آینه سه تیکه آرایشگاه

با نصب یک آینه سه‌تکه چراغ‌دار چه در سالن انتظار و چه در بالای میز آرایش و روبروی مشتری می‌تونین یک آینه متفاوت و متمایز و خاص داشته باشین.آینه‌های چراغ‌دار تولیدشده در تولیدی آینه‌ها دارای نور مناسب برای گریم می‌باشن.تمامی آینه‌ها بسیار باکیفیت هستن.تمامی تولیدکننده‌های آینه این حرف رو می‌زنن اما ما به شما این اطمینان خاطر رو می‌دیم در صورت مشاهده هرگونه مشکل محصول رو بدون گرفتن هیچ هزینه‌ای از اول می‌سازیم و اونو برای شما درست می‌کنیم.این یعنی محصولات ما گارانتی یکساله بی قید و شرط داره.

آینه‌های چراغ‌دار دارای نور کافی برای آرایش هستن زیرا دورتادور آینه شما دارای لامپ‌های ال ای دی هستن که به سمت روبرو می‌تابه و کسی که کار میکاپ رو انجام می‌ده دیدی دقیق داره و برای شما یک میکاپ بی‌نقصی رو انجام میده.نور این آینه‌ها رو می‌تونین به‌صورت ریموتی و یا حسگر و لمسی خاموش و روشن کنین.

ریموت این آینه‌ها از فاصله حدوداً یک کیلومتری عمل می‌کنه.با کمک این ریموت درجه نور رو هم می‌توان کم‌وزیاد کرد.از لامپ‌های رنگی و ال ای دی و حتی لامپ‌های زرد قدیمی استفاده نمود و یک آینه دکوراتیو نوستالژی رو ساخت.این لامپ‌ها رو روی قاب آینه و حتی خود آینه نصب می‌کنیم.قاب‌ها هم می‌توان از جنس چوب و پی‌وی‌سی و حتی خود آینه باشه که قاب رو با دستگاه تراش لبه‌های اونو تراش میدن تا وقتی نور بازتاب می‌کنه ظاهری خاص و شیکی داشته باشه.

آینه آرایشگاه سه تیکه گرد

آینه سه تیکه آرایشگاه
آینه سه تیکه آرایشگاه

اشکال گرد بنا به این‌که گوشه‌ای ندارن، اجسامی نرم و لطیف هستن. اینو در کنار آینه‌ای بذارین که جسم سفت و تیزی است. جمع شدن دو‌ متناقض در کنار هم باعث خلق زیبایی می‌شه.

اکثر مردم به دلیل این‌که آینه‌ها و شیشه‌ها رو در بسیاری از اوقات مستطیلی و گوشه‌دار دیدن ، این حالت گرد و بدون گوشه ، براشون جدید و جالبه.

آینه سه تیکه آرایشگاه گرد بدون قاب

آینه سه تیکه آرایشگاه
آینه سه تیکه آرایشگاه

همه آینه‌ها علی‌الخصوص آینه سه تیکه آرایشگاه گرد رو می‌تونیم با قاب و بدون قاب تولید کنیم.اگر شما ساده بودن و مدرن بودن رو مدنظر دارین آینه‌های بدون قاب گرد بهترین گزینه می‌باشن.این آینه‌های ساده و بدون قاب بسیار خاص و منحصربه‌فرد می‌باشن.و به دلیل سادگی که دارن به‌راحتی در هر مکان با هر دکوراسیونی مطابقت دارن.لبه‌های این آینه سه‌تکه گرد رو تراش می‌دن و با تراش دادن زیبایی این آینه چند برابر می‌شه.ضخامت آینه‌های بدون قاب زیاده و مقاومت بالایی در برابر ضربه و شکستن دارن.

آینه سه تیکه آرایشگاه با قاب

آینه سه تیکه آرایشگاه
آینه سه تیکه آرایشگاه

همان‌طور که گفته شد آینه‌ها رو می‌توان با قاب و بدون قاب تولید کرد.انتخاب مدل آینه با شما است و یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب مکانی است که آینه آنجا نصب می‌شه.قاب‌ها می‌تونن فلزی، چوبی، استیل، دکوراتیو و یا از جنس آینه باشن.قاب‌های فلزی و باریک بسیار موردپسند افراد قرارگرفته زیرا امروزه اکثراً به سبک مدرن علاقه‌مند هستن و انتخاب آینه با قاب فلزی بسیار به این‌طور دکور میاد.این آینه‌ها که با قاب فلزی می‌باشن می‌تونن قدی و یا آویز و رومیزی باشن.

آینه آرایشگاه سه تیکه بک‌لایت

آینه سه تیکه آرایشگاه
آینه سه تیکه آرایشگاه

آینه‌ی بک لایت خود به‌تنهایی زیبایی بسیار زیادی داره. حتی وقتی به‌صورت قدی استفاده بشه که زیبایی آن چند برابر می‌شه. حال فکر کنین از این نوع آینه، سه تا کنار هم استفاده کنین… . استفاده‌ی سه‌تایی از آینه‌قدی بک لایت چنان جلوه داره که اگر کسی پا به مکان شما بذاره، مجذوب آینه‌ها می‌شن که احتمال این‌که دکور شما رو فراموش کنه خیلی کم است.

استفاده‌ی سه‌تکه از آینه بک لایت باعث می‌شه نور در فضای آرایشگاه شما بسیار زیبا استفاده بشه، حتی می‌تونین آینه بک لایت‌تون رو به‌صورت لوگو دار سفارش بدین. سه تا آینه‌ای که از خود نور دارن و لوگوی خودتون نیز روی آینه حک‌شده باعث می‌شه که برند شما برای مشتری جا بیوفته.

آینه سه تیکه آرایشگاه طرح دار

آینه سه تیکه آرایشگاه

با دستگاهی مخصوص‌ می‌توان این آینه‌ها رو از سادگی درآورد و طرح‌هایی روی آن ایجاد نمود.کسانی که آینه‌های خیلی ساده دوست‌ دارن و آینه‌های شلوغ هم انتخاب آن‌ها نیست ،آینه‌های طرح دار که اکثراً دورتادور آینه رو طرح دار می‌کنن یک انتخاب مناسب است.با دستگاه سند بلاست می‌تونین طرح‌های زیبا رو روی این آینه اجرا کنین.

برای داشتن یک آینه طرح دار خاص یک روش دیگر وجود داره که پشت آینه رو نورهای ال ای دی نواری نصب کنین که از آن قسمتی که جیوه آینه رو تراش دادین نور به سمت روبرو بتابه و از آن قسمت‌هایی که تراش‌خورده نور مشخص بشه که این روش آینه رو منحصربه‌فرد می‌کنه.این مدل بسیار پرطرفداره که می‌تونین به‌صورت قدی و دیواری و‌ رومیزی نیز اونو سفارش بدین.

آینه سه تیکه آرایشگاه دیواری

آینه سه تیکه آرایشگاه

آینه‌های سه‌تکه رو می‌توان در مدل‌های مختلف طراحی و تولید کرد.اما اکثراً انتخاب مردم در مدل سه‌تایی و یا چندتایی به‌صورت دیواری است. فضایی که مشتری شما برای گرفتن خدمات از شما منتظر می‌مونه رو می‌تونین با این آینه‌های سه‌تایی و یا چندتایی تزیین کنین.و در روبروی این آینه‌ها گلدانی سبز و فضایی زیبا و نورهایی رو تعبیه کنین که وقتی بازتاب اونا روی آینه‌ها می‌افته باعث درست شدن یک فضای زیبا بشه.

آینه سه تیکه آرایشگاه

آینه یه تیکه آرایشگاه اکرلیک

این آینه یک آینه هنری اس.می‌تونین با انتخاب آینه‌های سه‌تکه اکرلیک می‌تونین یک شعر زیبا رو دورتادور و یا همدلی که دوست دارین با یک‌قلم و رنگ اکرلیک انجام بدین.ارزش این آینه بسیار بالاست و به شما کمک می‌کنه که فضایی هنری و خاص داشته باشین.

آدرس کارخانه:تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ