آینه دکور آرایشگاه

آینه دکور آرایشگاه

آینه در فضای آرایشگاه و سالن زیبایی شاید بشه گفت که حرف اول رو میزنه. و به نوعی به عنوان آینه دکور آرایشگاه هم می‌تونه تلقی بشه. چرا که بیشترین چیزی که هنگام ورود به آرایشگاه به نظر میاد، آینه هستش. آینه در بیشتر قسمت‌های سالن به کار برده میشه. از این رو سطح وسیعی از آرایشگاه و سالن زیبایی توسط آینه اشغال میشه. بنابراین از فاکتورهای مهم در این فضا آینه هست که بر فضای کلی آرایشگاه هم خیلی تاثیرگذاره. برای انتخاب آینه آرایشگاه کیفیت و زیبایی، هر دو کنار هم از اهمیت بالایی برخوردار هستن.

آینه دکور آرایشگاه

ما در کارگاه آینه، آینه‌هایی با کیفیت خیلی بالا و دقیقا مطابق اونچه که شما می‌خواهید تولید می‌کنیم. و آینه‌ها با ضمانت کیفیت عرضه میشن. امکان تولید انواع آینه با شکل و ابعاد و کاربردی از جمله آینه دکور آرایشگاهی در کارگاه ما وجود داره. تمامی مراحل ساخت هم در کارگاه و به دقت انجام میشه. تا در نهایت محصولی زیبا و با کیفیت به دست شما مشتریان گرامی برسه. علاوه بر این موارد تمامی سفارش‌ها در کمترین زمان تولید و آماده ارسال میشن. همچنین لازم به ذکره که امکان سفارش از تمامی نقاط ایران فراهم هست.

آینه دکور آرایشگاه

تاثیر آینه دکور آرایشگاه

آینه دکور آرایشگاه هم مثل آینه‌های دیگه از یکسری خصوصیات برخوردارن. از جمله این که آینه به طور کلی به دلیل انعکاس و بازتابی که در اون رخ میده، فضا رو بزرگ‌تر از اونچه که هست نشون میده. که یک ویژگی مثبت به‌خصوص برای فضاهای کوچیکه. همچنین صفحه آینه هم از شفافیت و درخشانی بالایی برخورداره و بازتاب نور در اون موجب میشه تا علاوه بر بزرگ‌تر نشون دادن فضا، روشن‌تر هم به نظر برسه. که آینه دکور آرایشگاه هم از این قاعده مستثنی نیست.

آینه دکور ارایشگاه

علاوه بر ویژگی‌های گفته شده که در مورد اغلب آینه‌ها صادقه، آینه دکور آرایشگاه مشخصات خاص‌تری هم داره. از این نظر که دارای ظاهر زیباتری هستن و به‌عنوان وسیله‌ای دکوری در فضای خودشون می‌تونن کاربرد داشته باشن. این ویژگی که آینه به عنوان ابزار دکوری هستش، در واقع در کنار مشخصات کلی آینه‌هاست که آینه دکوری آرایشگاه همه این موارد رو با هم دارا هست. تا بتونه علاوه بر کاربردی که به عنوان آینه داره، در زیباسازی فضای آرایشگاه هم موثر باشه.

آینه دکور آرایشگاه

امروزه طراحی و دکوراسیون فضا از اهمیت بالایی برخورداره. به‌خصوص برای فضاهای کاری که دکوراسیون به‌نوعی می‌تونه معرف اون باشه و نیز بر جذب افراد خیلی موثر خواهد بودش. چرا که افراد با وارد شدن به فضا اولین مورد در نظرشون، ظاهر محیط هست. از این رو فضای آرایشگاه هم از اهمیت بسیار زیادی برخورداره. به‌خصوص چنین فضاهایی که افراد برای گرفتن خدمات زیبایی مراجعه میکنن، دکوراسیون فضا حائز اهمیت هست.

معرفی انواع آینه دکور آرایشگاه

تقریبا تمامی انواع آینه‌های موجود قابلیت استفاده به عنوان آینه دکور آرایشگاه رو می‌تونن داشته باشن. اما برای آشنایی بیشتر با مشخصات کلی انواع آینه‌ها به معرفی او‌ن‌ها می‌پردازیم.

آینه بک لایت

آینه بک لایت آینه‌ای دارای نورپردازی هست که به دلیل ظاهر زیبایی که داره به عنوان آینه دکور آرایشگاه هم تلقی میشه. روشنایی حاصل شده در این آینه به این صورت هست که لامپ‌های نواری LED در قسمت پشت آینه کار گذاشته میشن. ضخامت این چراغ‌ها نازک هست و به این دلیل در ظاهر مشخص نیست و به علاوه ظاهر زیبایی رو ایجاد میکنه. نورپردازی درواقع جلوه آینه دکور آرایشگاه رو بیشتر خواهد کرد و فضا رو به طور کلی زیباتر نشون می‌ده.

آینه دکور آرایشگاه

این نوردهی آینه بک لایت یا آینه نوری آینه رو به آینه‌ای کاربردی‌تر هم تبدیل میکنه. از این رو که نورپردازی موجب میشه تا چهره رو واضح‌تر در آینه مشاهده کرد. چراکه نور مطلوب و تصویر واضح از صورت به‌خصوص در موارد آرایشی و میکاپ بسیار مهم هستن. که آینه بک لایت این نیازها رو به بهترین شکل ممکن رفع خواهد کرد.

آینه چراغ دار

آینه دکور آرایشگاه می‌تونه از نوع آینه چراغ دار هم انتخاب بشه. این آینه‌ها به دلیل چراغ‌های به کار رفته روی اون، دارای نورپردازی هستن. نورپردازی این آینه‌ها به صورت مستقیم هستش. چون چراغ‌ها روی آینه و یا قاب اون قرار داده میشن. اما در آینه بک لایت چراغ به صورت یک تکه هستش و پشت آینه قرار داده میشه. از این رو نورپردازی به صورت مخفیه و حالت ملایم‌تری داره. هرکدام از این آینه‌ها از زیبایی خاص خودشون بهره‌مندن.

آینه دکور آرایشگاه

در هر دوی آینه‌ها لامپ LED به کار برده میشه و تنها شکل ظاهری اون‌ها متفاوته. دلیل استفاده از این لامپ‌ها در آینه‌های نورپردازی مزایای قابل توجه اون‌هاست. از جمله مزایا این چراغ‌ها میشه به طول عمر بسیار بالا در مقابل مصرف کم انرژی اشاره کرد. همچنین نور ایجاد شده توسط این لامپ‌ها بسیار طبیعی هست و آسیب‌های لامپ‌های معمول رو نداره.

نکته بسیار مهم در مورد چراغ‌های ال ای دی این هست که بعد از مدتی که روشن می‌مونن، حرارت تولید نمیکنن. برعکس چراغ‌های معمول که به‌قدری گرم میشن که امکان دست زدن به اون تا مدتی بعد از خاموش شدن هم وجود نداره. که این مورد بسیار حایز اهمیت به‌خصوص در مورد آینه‌هاست. به این دلیل که سطح آینه رو هم گرم نمیکنه و در صورت تماس دست با چراغ‌ها، مشکلی به‌وجود نمیاد.

آینه دکور آرایشگاه

آینه چراغ دار به دلیل روشنایی که توسط چراغ‌های روی اون ایجاد میشه، جلوه بسیار زیبایی به‌عنوان آینه دکور آرایشگاه داره. همانند آینه بک لایت به‌جهت روشنایی از بهترین انتخاب‌ها برای فضای آرایشگاه محسوب میشه. به‌خصوص در قسمت گریم و میکاپ که داشتن نور کافی از الزامات هستش.

آینه رنگی

آینه رنگی هم امکان استفاده به‌عنوان آینه دکور آرایشگاه رو داره. رنگ‌ها به‌طور کلی وقتی در فضایی استفاده میشن، به اون رنگ و روح تازه‌تری را می‌بخشن. اضافه کردن رنگ در فضای آرایشگاه از طریق استفاده از آینه رنگی هم می‌تونه صورت بگیره. آینه‌ها شامل تمامی طیف‌های رنگی هستن. از بین رنگ‌ها، رنگ‌هایی که روشن هستن مثل دودی و برنز امکان دید بهتری را میدن. اما رنگ‌هایی مثل آبی، قزمز و.. این دید در اون‌ها طبیعتا کمتر خواهد بودش.

آینه دکور آرایشگاه

در کل آینه‌های رنگی بیشتر به عنوان آینه دکور آرایشگاه در این فضا قرار می‌گیرن. و می‌تونن جنبه تزیینی هم داشته باشن. از این رو در قسمت‌های مختلفی مثل قسمت انتظار و یا همچین بخش‌هایی قابلیت استفاده دارن. و می‌تونن به نقطه کانونی در فضای خودشون تبدیل بشن. آینه رنگی می‌تونه در ترکیب با آینه‌های دیگه هم کار برده بشه.

آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو هم آینه‌ای هست که برای آینه دکور آرایشگاه انتخاب مناسبی باشه. این آینه‌ها انواع بسیار مختلفی دارن. و می‌تونن اشکال خاص و متفاوتی از آینه‌های دیگه داشته باشن. این آینه‌ها امکان این که دو قابلیت کاربردی به‌عنوان آینه و دیگه این که وسیله‌ای دکوراتیو باشن رو دارا هستن. و هم می‌تونن تنها جنبه دکوراتیو و تزیینی بودن داشته باشن. که در هر صورت استفاده خاص خودشون رو دارن و از زیبایی منحصربه‌فرد خودشون برخوردارن.

آینه دکور آرایشگاه

زیبایی این آینه‌ها می‌تونه به گونه‌ای باشه که تمام توجه‌ها رو در فضای آرایشگاه و سالن زیبایی به خودش جلب کنه. و بتونه فضا رو از نظر زیبایی چندین پله بالاتر ببره. تا در نهایت یک فضای زیبا و مدرن ایجاد بشه. تا هم کارکنان و هم مشتری‌ها بتونن از زیبایی اون لذت ببرن و در نهایت هم در کمال آرامش خدمات ارائه بدن و یا از آن خدمات بهره ببرن.

آینه دکور آرایشگاه

تمامی انواع آینه که معرفی شدن به عنوان آینه دکور آرایشگاه در بخش‌های مختلف و به صورت‌های مختلف می‌تونن مورد استفاده قرار بگیرن. و انتخاب هرکدوم بسته به سلیقه و نیازی که به آینه وجود داره و همچنین فضای موجود بستگی خواهد داشت.

اما چرا میگیم که آینه دکور آرایشگاه رو به ما سفارش بدین

در کارگاه تولیدی آینه ما هر نوع آینه دکور آرایشگاه که بخواین رو براتون تولید می‌کنیم. آینه‌هایی که در مجموعه ما تولید میشن از بالاترین حد استاندارد و کیفیت برخوردارن. ما برای این که بتونیم آینه‌ها رو با قیمت مناسب‌تری به مشتری‌ها بدیم، بخش فروش هم به عهده گرفتیم تا با حذف واسطه‌هایی که وجود دارن بتونیم با قیمت منطقی‌تری آینه‌ها رو به دست مشتری‌هامون برسونیم. بنابراین باید بگیم که ما امکان خصوصی‌سازی برای آینه‌ها هم داریم که هر شکل و نوع و ابعادی که بخواین رو براتون در کمترین زمان آماده می‌کنیم.

اما مزیت قابل توجه ما ضمانت بی قید و شرط و گارانتی یکساله هست که روی آینه‌ها داریم. یعنی به این صورت که حتی اگر شما آینه‌ای که دریافت کردین مورد رضایتتون نبود، بتونین اون رو برگردونین. و تا یکسال هم هر مشکلی که برای آینه به وجود بیادش به جز شکستگی و ضربه رایگان پشتیبانی و رفع میشه. حتی اگر نیاز به تعویض هم باشه براتون جایگزین می‌کنیم. این ضمانت فقط در مجموعه ما وجود داره تا بتونیم رضایت حداکثری مشتری‌هامون رو داشه باشیم. برای ثبت سفارش هم می‌تونین با شماره 09901717305 تماس بگیرین تا همکارامون بتونن بهتر راهنمایی‌تون کنن.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ