آینه دوطرفه آرایشگاهی

آینه ایستاده آرایشگاه

آینه ایستاده آرایشگاه
آینه ایستاده آرایشگاه

آینه ایستاده آرایشگاه یکی از ضروری ترین آینه‌ها در سالن‌های آرایش هست.زیرا در آرایشگاه ها برای آرایش روز عروسی خودشون میان و دوست دارن آرایش و لباس خودشون رو به‌صورت کامل در آینه ببینن.و اگر مشکل یا ایرادی باشه اونو به آرایشکر خودشون بگن.
آینه‌های ایستاده باعث ‌زیبایی فضا می‌شن.یکی از بزرگترین مزیت این آینه ها این هس که به تمامی سبک های دکوراسیون میاد و ست می‌شه.برای آینه‌های ایستاده می‌توان قاب‌های زیبایی سفارش داد که تنوع بالایی دارن.علاوه بر آن آینه‌های ایستاده رو می‌توان با پایه یا بدون پایه سفارش داد.یکی دیگر از مدل‌های پرطرفدار آینه ایستاده از نوع دو طرفه آن هست.

آینه ایستاده ارایشگاه ریموت دار

آینه ایستاده آرایشگاه
آینه ایستاده آرایشگاه

آینه های ریموت دار دارای نورهای مناسب و کافی برای آرایش هستن. علاوه بر اینکه با ریموت آینه می‌تونین نور رو از راه دور خاموش و روشن کنین می‌تونین درجه نور آینه‌های نورپردازی شده رو کم و زیاد کنین. با این ریموت رنگ‌های لامپ‌ها رو به راحتی عوض کنین و یک نور رنگی جانی دوباره به فضای آرایشگاه بدین. این ریموت ها از مسیر ۸۰۰ متری به راحتی عمل می‌کنه. کافی است از هر جای خانه و آرایشگاه دکمه این ریموت رو بکار بگیرین.

آینه ایستاده آرایشگاه دوطرفه

آینه ایستاده آرایشگاه
آینه ایستاده آرایشگاه

آینه‌های دوطرفه به دلیل کارایی که دارن یکی از مناسب ترین آینه ها برای فضاهای کوچک و کم جا می باشن. دو نفر به صورت هم‌زمان می‌تونن از این آینه استفاده کنن و این یعنی صرفه جویی در زمان و مکان.

دو آینه به‌صورت پشت به هم نصب می‌شن که گاهی با انتخاب مشتریان عزیز می‌تونیم ما بین این آینه های دوطرفه رو با طبقات و کشو ها و یا حتی نورهای مخفی قرار داد. اگر آینه شما رو با دستگاه مخصوص جیوه اونو تراش بدن به طوری که نور از آن قسمت عبور کنه دیگر شما در سالن خود هیچی چیزی کم ندارین. یک آینه به صورت دوطرفه کم جا با نور مناسب و خوب. زیرا از قسمت‌های خراش خورده نوری که در بین آینه ها کارگذاری شده به سمت روبرو که مشتری قرار گرفته می‌تابه.

آینه ایستاده آرایشگاه بک لایت

آینه ایستاده آرایشگاه

بعضاً شما بر روی دیوار آرایشگاهتون جا ندارین و‌ یا این‌که دوست دارین هر لحظه مکان آینه رو جابه‌جا کنین. در این مواقع بهترین انتخاب برای شما، آینه آرایشگاهی از نوع ایستاده‌ی آن هست. آینه‌ی ایستاده رو می‌تونین در حالت نوردار، بک لایت و یا دوطرفه استفاده کنین. برای این که آینه نوری شما ایستاده باشه، معمولاً برای آینه از قاب استفاده می‌کنیم، در زیر این قاب چرخ‌هایی تعبیه می‌شه. با استفاده از این چرخ‌ها شما می‌تونین به راحتی آینه خود رو جابه‌جا کنین.

همچنین این چرخ‌ها ترمز دارن. یعنی هرگاه که خواستین آینه‌تون در جایی ثابت بشه، حتی در سطح شیب دار، می‌تونین از ترمز های این چرخ استفاده کرده و از آینه ی ثابت خود لذت ببرین. قاب های آینه‌ی ایستاده می‌تونه از نوع خود آینه، چوبی و یا فلزی باشه. که هرکدام از این قاب ها زیبایی منحصر‌به‌فرد خود رو دارن. در تولید این آینه ها ما از بهترین کیفیت مواد استفاده می‌کنیم که باعث طولانی تر شدن عمر آینه و زیبایی هرچه بیشتر آن می‌شه.

آینه ایستاده‌ی چرخ دار

آینه ایستاده آرایشگاه
آینه ایستاده آرایشگاه

این نوع آینه، بهترین نوع از آینه‌های ایستاده‌اس. زیرا به راحتی می‌توان آینه رو جابه‌جا کرد. برای جابه‌جا کردن آینه ایستاده چرخ‌دار، فرد نیرومندی نیاز نیست، زیرا به راحتی این کار امکان‌پذیره.
چرخ های این آینه‌ها، آن‌چنان که در بالا اشاره شد دارای ترمز هس. که می‌تونیم به راحتی در هر جایی ساکن کنیم. حتی در مکان های شیب دار نیز امکان ثابت نگه‌داشتن آینه نیز هست. پس از این جهت نگرانی نباید داشته باشین.
یکی دیگر از نکات مثبت آینه چرخ‌دار این هس که با هر دکوراسیون شما منطبق می‌شه. یعنی می‌تونین در هرجایی از اتاق آرایش با توجه به دکورتان آینه رو جابه‌جا کنین.

آینه ایستاده ارایشگاه نورپردازی مخفی

آینه ایستاده آرایشگاه

آینه‌های نورپردازی شده مخفی از لامپ‌های ال ای دی نواری برای نور آینه استفاده می‌کنن. آینه رو طبق الگویی که سفارش دادن برش می‌زنن و با کمک ورقه‌های پی وی سی و LED های متری پشت آینه جایگذاری می‌کنن. وقتی که به برق متصل شد نور مخفی در پشت آینه روشن می‌شه و هاله نور زیبایی دور تا دور آینه می‌افته. البته اگر لبه های آینه رو با دستگاه مخصوص سندبلاست کنیم نور از قسمت روبرو هم می‌تابه. و زیبایی آینه و محیط رو چند برابر می‌کنه. نورپشت آینه می‌تونه به رنگ آفتابی و مهتابی و حتی رنگارنگ باشه.

آینه ایستاده آرایشگاه ونیزی

آینه ایستاده آرایشگاه

این آینه بسیار خاص و لوکس هست.برای ساخت آن زمان زیادی صرف می‌شه.اولین بار در کشور ایتالیا طراحی شد که بسیار مردم از این طرح استقبال کردن.آینه‌های ونیزی قاب هایی از جنس آینه و با طرح هایی خاص هستن.که برش این طرح ها مهارت و زمان زیادی می‌بره.با داشتن آینه ایستاده آرایشگاه ونیزی فضایی بسیار لوکس و خاص رو برای سالن آرایشگاه خود انتخاب کردین که همیشه این فضا در ذهن مشتری شما باقی خواهد ماند و همین مسئله یکی از روش‌های جذب مشتری اس.

آینه ایستاده آرایشگاه لمسی

آینه ایستاده آرایشگاه

آینه‌های لمسی حتماً دارای نورپردازی هستن زیرا با لمس کردن قسمت مشخص نور آن خاموش و روشن و حتی کم و زیاد می‌شه. در گوشه ای از این آینه قسمت کوچکی رو با دستگاه سند بلاست خراش می‌دن و سنسور حساس به لمس رو در آنجا می‌چسبونن. وقتی شما با انگشت خود قسمت مشخص شده رو لمس کنین نورهای آینه روشن و خاموش می‌شن.

آینه ایستاده آرایشگاه حسگری

آینه ایستاده آرایشگاه

آینه‌های حسگری بسیار آینه‌های خاصی می‌باشن زیرا با حرکت دادن دست خود جلوی قسمت مشخص شده نور آینه شما روشن و خاموش می‌شه. در کشورهای اروپایی از این آینه در دکوراسیون ها استفاده می‌کنن و بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته‌اس. برای تولید آینه‌های حسگری زمان زیادی صرف می‌شه زیرا بسیار کارپیچیده ای هس و باید متخصص این کار با دقت زیاد اونو راه‌اندازی کنه.

اینه ایستاده ارایشگاه صفحه نمایش دار

این آینه بدون هیچ قابی در ساده‌ترین و لوکس‌ترین حالت ممکن تولید می‌شه.روی این آینه یک صفحه نمایش و یک اسپیکر وجود داره که به راحتی می‌تونین از طریق بلوتوث گوشی همراه خود به این صفحه نمایش متصل بشین و موزیک موردعلاقه خود رو پخش کنین و لذت ببرین.این آینه بسیار پرکاربرد هس و در سالن‌های آرایشی بسیار استفاده می‌شه.علاوه بر موزیک شما می‌تونین با گوشی خود که به صفحه نمایش آینه وصل شد نورهای اونو تغییر بدین و نورها رو خاموش و روشن کنین.علاوه بر آن می‌تونین ساعتی که روی صفحه‌نمایش وجود داره رو تنظیم کنین.

آینه ایستاده ارایشگاه اکرلیک

آینه های اکرلیک یک هنری خاص محسوب می‌شن. می‌توان با رنگ اکرلیک طرح‌ها و نقاشی خط روی آینه به صورت یک قاب دور طراحی کرد. به خواست شما مشتریان عزیز می‌شه شعر و قطعه ای زیبا از شاعر مورد علاقه خود رو با طرحی خاص روی آینه ایجاد کرد و جلوه خاص و هنری به محیط بخشید. این طرح ها و نوشته ها با دست انجام می‌شه که نیاز به مهارت خاص داره.

آینه ایستاده آرایشگاه زوم دار

آینه ایستاده آرایشگاه

روی قسمتی از آینه ایستاده آرایشگاه خود می‌تونین یک آینه زوم دار نصب کنین که این آینه بسیار مورد استفاده ارایشگران قرارگرفته. البته داشتن این آینه زوم دار روی آینه معمولی شما برای هر اتاق لازم است که کارایی اونو نیز بالا می‌بره. زیرا با دقت بیشتری می‌تونین آرایش کنن.

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ