مدل آینه سالن آرایشگاه

مدل آینه سالن آرایشگاه

تو این مطلب در مورد مدل آینه سالن آرایشگاه صحبت می‌کنیم و انواع اونو برای شما توضیح می‌دیم. در ابتدا باید گفت آینه‌ها یکی از مهم‌ترین ابزارها برای هر سالن آرایشی چه مردانه و چه زنانه محسوب میشن. در گذشته آینه‌ها صرفا برای کوتاهی مو و یک میکاپ فوق‌العاده ساده استفاده می‌شدن و هنگامی که وارد هر سالن آرایشی می‌شدین یه نوع آینه آرایش ساده تو سالن‌های آرایشی رو می‌دیدین.

اما در گذشت زمان و بروز شدن دنیا سالن‌های آرایشی بسیار تغییر کردن و در انواع و اقسام مختلف تولید و روانه‌ی بازار شدن. با مرور زمان آرایشگران و گریمور‌ها متوجه شدن که برای میکاپ تخصصی‌تر احتیاج به نور بیشتر از محیط و دقیقا روبروی کار خودشون دارن. به همین علت اولین آینه‌های بک لایت و چراغ‌دار تو بازار عرضه شد. و کم کم انواع مختلف با نورپردازی یا مدل‌های گوناگون به بازار عرضه شدن. در ادامه در مورد انواع مدل آینه سالن آرایشگاه صحبت می‌کنیم با ما همراه باشین ….

مدل آینه سالن آرایشگاه
مدل آینه سالن آرایشگاه

انواع مدل آینه سالن آرایشگاه

  • مدل آینه سالن آرایشگاه بک لایت
  • مدل آینه سالن آرایشگاه گرد
  • مدل آینه سالن آرایشگاه قدی
  • مدل آینه سالن آرایشگاه لامپی یا چراغدار
  • مدل آینه سالن آرایشگاه قاب دار
  • مدل آینه سالن آرایشگاه بدون قاب و ساده
  • مدل آینه سالن آرایشگاه دکوراتیو
  • مدل آینه سالن آرایشگاه دو طرفه
  • مدل آینه سالن آرایشگاه آویزی

مدل آینه سالن آرایشگاه بک لایت

با گذشت زمان بسیاری از آرایشگران به این موضوع پی بردن که برای میکاپ و گریم تخصصی‌تر احتیاج به نور بیشتری دارن از این رو در خواست برای ساخت آینه هایی مثل بک‌لایت و چراغدار بیشتر شد. البته آینه‌های بک لایت به نسبت آینه‌های چراغدار یا هالیوودی نور بسیار کمتری دارن و بیشتر برای مدرن کردن سالن آرایشی و زیبایی که دارن استفاده می شه. چون با داشتن یه آینه‌ی بک لایت جلوه‌ی بی نظیری رو به سالن آرایشی خودتون می‌بخشین. آینه‌های بک‌لایت از نظر کاربردی انواع مختلفی دارن که در ادامه در مورد اون‌ها صحبت خواهیم کرد.

مدل آینه سالن آرایشگاه
مدل آینه سالن آرایشگاه بک لایت

انواع آینه‌های بک لایت و چراغدار از نظر کاربردی

آینه‌های بک‌لایت برای خاموش و روشن شدن می‌تونن به دو روش عمل کنن. به روش لمسی یا حس گری و ریموت‌دار. تو آینه‌های بک لایت ریموت‌دار می‌شه با گرفتن ریموت تو سرتا سر سالن آینه رو خاموش و روشن کرد و یا نور اونو کم و زیاد کرد. اگه آینه‌ی شما لمسیه می‌تونین به راحتی با لمس نقطه‌ی مورد نظر بر روی آینه نور رو کم و زیاد یا خاموش و روشن کنین.

مدل آینه سالن آرایشگاه گرد

یکی از پرطرفدار‌ترین و در عین حال شیک‌ترین آینه‌ها برای سالن‌های آرایشی ، آینه‌های گرده که بسیار پر فروشه. آینه‌ی گرد از نظر فنگ شویی و روانشناسی مکان رو پویا و با انرژی‌تر نشون می‌ده چون به علت گرد بودن سکون در اون معنایی نداره. این آینه‌ها باید با دستگاه گرد بر بریده بشن.

مدل آینه سالن آرایشگاه
مدل آینه سالن آرایشگاه گرد

مدل آینه سالن آرایشگاه قدی

بعضی از میکاپ کاران برای بزرگ‌تر نشون دادن فضای سالن و اضافه شدن روشنایی و نور بیشتر از آینه های قدی تو آرایشگاه خودشون استفاده می‌کنن. در غیر این صورت آینه‌های بلند یا یکسره قدی برای سالن آرایشی سودی نداره و بیشتر تو مزون‌ها یا بوتیک‌ها برای دیدن استایل سرتاسری استفاده می‌شه.

مدل آینه سالن آرایشی لامپی یا چراغدار

بهترین گزینه برای سالن‌های آرایشی و گریمور‌های حرفه‌ای استفاده از این آینه‌های چراغدار یا به اصطلاح هالیوودیه به این علت که روشنایی و نور بسیار زیادی رو از خود به دور تا دور محیط خود ساطع می‌کنه و باعث می‌شه که به دلیل نور یکنواخت و بسیار خوب یک میکاپ و گریم با کیفیت و بی نقصی انجام بشه.

برای ساخت این آینه‌ها آینه رو با دستگاه‌های مخصوص برش میدن.و بنابر درخواست مشتری که قاب‌دار می‌خواد یا بدون قاب پس از این مرحله چراغ‌هایی به فاصله های معین دور تا دور آینه نصب می‌شه که اون هم مثل آینه بک لایت می‌تونه ریموت‌دار دکمه‌ای و یا لمسی باشه. همچنین می‌تونین آینه‌های نور‌دار خودتون رو تو چند رنگ مثل مهتابی و آفتابی سفارش بدین و با زدن دکمه‌ای رنگ‌های اونو کم و زیاد و یا جا به جا کنین.

مدل آینه سالن آرایشگاه گرد
مدل آینه سالن آرایشی لامپی یا چراغدار

مدل آینه سالن آرایشی قاب دار

می‌تونین قبل از سفارش آینه‌ی خودتون به محیط و سالن آرایش خودتون دقت کنین و نسبت به دکوراسیون محل کار خود قاب زیبایی برای دور آینه انتخاب کنین. قاب‌های آینه تو مدل و رنگ‌های مختلف و متریال‌های بسیار متنوعی مثل چوبی ، فلزی ،یو پی وی سی ، آینه ای و یا شیشه ای ساخته می شن.

جذاب ترین رنگ ها هم برای سالن های آرایشی طلایی ، مشکی، سفید و طوسی اس.به این نکته نیز توجه کنین که گذاشتن قاب بر دور آینه به نسبت آینه ی بدون قاب هزینه ی بیشتری داره که برای متریال و ساخت قاب آینه پرداخت می شه.

مدل آینه سالن آرایشگاه
مدل آینه سالن آرایشی قاب دار

مدل آینه سالن آرایشی دکوراتیو

برای داشتن سالن آرایشگاهی زیباتر می تونین حتی دیوار هایی رو برای زیباتر شدن آینه کاری کنین. آینه های دکوراتیو بسیار زیبایی در این راستا وجود داره که می تونین در سالن انتظار یا پشت میز غذاخوری که پرسنل برای استراحت صرف می کنن استفاده کنین.

با این کار می تونین به مخاطب خود بفهمونین که احترام بیشتری برایشان قائل هستین و براتون مهم هستن. آینه های دکوراتیو می تونن چند تیکه و یا یک سره نیز نصب بشن و رنگ بندی های بسیار زیبا و متنوعی نیز دارن.

مدل آینه سالن آرایشگاه
مدل آینه سالن آرایشی دکوراتیو

مدل آینه سالن آرایشی دو طرفه

آینه های دو طرفه در سالن های آرایشی بزرگ بسیار محبوب و ترند هستن. به طوریکه در ردیف وسط یک لاین به تعدادی آینه های دو طرفه گذاشته می شه که می توان دو مشتری مجزا رو در دو طرف اون نشاند و کار میکاپ و آرایشی رو براشون انجام داد.

قابل ذکره که این آینه های دو طرفه به نسبت باقی آینه ها گران‌تر هستن اما به این نکته نیز توجه کنین که خرید یک آینه ی دو طرفه در صورت داشتن فضای کافی می تونه بسیار به صرفه تر از خرید دو آینه یک طرفه باشه. همچنین این آینه ها فضا رو بسیار مدرن تر و زیباتر جلوه میدن. امروزه در کشورهای اروپایی در بیشتر سالن های آرایشی استفاده می شه.

مدل آینه سالن آرایشگاه
مدل آینه سالن آرایشی دو طرفه

مدل آینه سالن آرایشی آویزی

شما می تونین در سالن های آرایشگاه آینه ی مورد نظر را در دیوار میخکوب نکنین و یا پایه ای برای آن در نظر نگیرین و تنها با داشتن یک قلاب و یا ریسمان و طنابی آینه رو از سقف آویزان کنین.

البته با قلاب های جذاب و رنگی که به محیط سالن آرایشی همخوانی داشته باشه. با این کار دیگر کمترین فضارو برای اشغال شدن آینه ی آرایشگاهی خواهید داشت و همچنین یک مدل جدید و جذاب رو ایجاد کردین. زیرا این مدل در کمتر آرایشگاهی دیده می شه و تقریبا مدل و ایده ای نو و جدید و زیباست.

آدرس و شماره تماس:

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

شماره تماس جهت ارتباط تلفنی و سفارش آنلاین از واتساپ:

09901717305

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ