آینه گریم دیواری

آینه گریم دیواری

آینه‌های گریم تنوع خیلی زیادی دارند اما خودمونیم هیچی آینه گریم دیواری نمی‌شه. آینه گریم در مدل‌های مختلف تولید می‌شه که یکی از اونا آینه دیواری هست.که با نام‌های آینه آرایشگاه و آینه لامپی هم شناخته می‌شه.این آینه ها باید باکیفیت و شفاف باشن. تمامی آینه‌های تولید شده در کارگاه از کیفیت بالایی برخوردار هستن. در ادامه مقاله انواع آینه گریم دیواری رو توضیح می‌دیم و عکس‌های مختلفی از آینه‌های گریم می‌ذاریم تا با دیدن اونا بتونین یک انتخاب درست داشته باشین.

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری

تاثیر شکل آینه روی درآمد

وقتی آینه رو جایی بخواهیم که کاربرد خیلی زیادی نداشته باشه مثل آینه‌های تزیینی روی سقف بعضی از فروشگاه‌ها نیازی نیست هزینه خاصی رو بابت کیفیتش بدیم. اما داستان آینه گریم فرق می‌کنه! اگر اونو برای خودت بخوای و توی خونه استفادش کنی می‌دونی که کیفیت پایین و کدر بودن آینه دقت تو رو حسابی کم می‌کنه! حتی تصور اینکه بخوای میکاپ چشماتو توی آینه موج دار و یا کدر انجام بدی هم افتضاحه! اگه واسه آرایشگاه بخوای که دیگه اهمیتِ کیفیت چند برابر هم می‌شه! چون جدای از اینکه پایین بودن کیفیت کاربری اون آینه رو ازش می‌گیره ، کلاس کاری تو رو هم حسابی پایین میاره و جلوی مشتری غیرحرفه‌ای جلوه می‌کنی و دیگه دوست نداره آرایشگاهت برگرده.

برای آینه گریم دیواری شکل‌های مختلفی را می‌تونی در نظر داشته باشی. اگه درست تصمیم بگیری می‌تونی انرژی مثبت فوق العاده خفن رو به محیطی که می‌خوای توش از اون آینه استفاده کنی القا کنی. اگه واسه محیط خونه بخوای که خب محیط خونت پر از انرژی مثبت میشه و اگه برای محیط حرفه‌ای و کاری بخوای کمکت می‌کنم که با یه تیر دو نشون بزنی و رکورد فروشت رو بزنی. تازه می‌خوام بهت بگم که هر شکل با کدوم مدل سبک‌های دکوراسیون بهتر ست می‌شه.

شکل‌های مختلف آینه

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری
  • آینه گریم دیواری دایره‌ای شکل
  • آینه گریم دیواری مستطیل شکل
  • آینه گریم دیوری گنبدی شکل
  • آینه گریم دیواری دفرمه

آینه دیواری دایره‌ای

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری

آینه گریم دیواری دایره‌ای شکل یکی از بهترین گزینه‌هایی هستش که ‌میتونی ازش برای آرایشگاه‌ها یا محیط خونه استفاده کنی. چون وقتی که میایم آینه رو بررسی کنیم و وقتی انرژیش رو نگاه کنیم یه انرژی فوق‌العاده جذاب و خفن داره. انرژی که این مدل آینه داره باعث میشه که به صورت ناخودآگاه ، افرادی که توی اون محیط قرار دارند به همدیگه راحت‌تر اعتماد کنند. استفاده ازش توی محیط‌های حرفه‌ای و کاری باعث میشه که مشتری راحت‌تر بهت اعتماد کنه و در نهایت هم درصد رضایت مشتری‌هات بالا بره. یعنی دیگه فقط می‌مونه که کار تو هم حرفه‌ای و خفن باشه تا بتونی از اون مشتری ساده یه مشتری پایه ثابت درست کنی!

توی محیط خونه هم که خوب جو خانواده رو گرم‌تر نگه می‌داره پس از نظر انرژی به هر حال توصیه می‌شه که از این مدل آینه استفاده کنید. از نظر سبک دکوراسیون هم می‌تونی این مدل آینه رو با سبک‌های مختلف ست کنی. برای مثال اگه بخوای این آینه رو بدون قاب سفارش بدی خوراک سبک‌های مدرن و مینیمال هست. خودم هم توی اتاق خودم یه دونه از این مدل آینه دارم از بس که فوق العاده است

آینه مستطیلی شکل

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری

آینه‌های مستطیلی شکل از همیشگی‌ترین و بیسیک‌ترین آینه‌هایی هستند که همیشه توی هر آرایشگاهی می‌بینیم. البته زمانی که اونا به عنوان آینه گریم سفارش بدید به خاطر داشتن نور از اون حالت سادگی در میاد و شکل جذاب و زیبایی به محیط آرایشگاه یا منزل تو میده. کلاً شکل مستطیل و همینطور شکل مربع به خاطر داشتن این ویژگی که خطاش موازی هست و زاویه‌ها ۹۰ درجه هستند نماد ثبات داشتنه. این انرژی باعث میشه که توی اون محیط قرار دارند احساس همیشگی بودن و تعلق داشتن به اون محیط رو پیدا کنند مثل همون حسی که خونه‌های سنتی و حیاط‌دار به ما می‌دهند.

این ویژگی باعث میشه که آدم‌هایی که اونجا هستند توی ناخودآگاه احساس کنند که تمایل دارند دوباره به اون محیط برگردند. این یعنی اگه واسه آرایشگاهت این آینه رو بخوای فقط کافیه یه مقدار حرفه‌ای عمل کنی تا مشتری‌هات علاوه بر اینکه پایه ثابت آرایشگاهت میشن دفعات بعدی آشناهاشون را هم به اونجا بیارن اینجوری یه تیر با چند نشون می‌زنی.

آینه گنبدی شکل

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری

آینه‌های گنبدی شکل که دیگه هر چقدر از خفن بودنشون برات بگم کم گفتم چون با هر سبک دکوراسیونی می‌تونی ستش کنی. خیلی باید تلاش کنی تا بتونی توی یک دکوراسیون این آینه رو به کار ببری و زیبا جلوه نکنه. مثلاً برای سبک‌هایی مثل مدرن یا بوهو استفاده کردن ازش بدون قاب یا با یک قاب رنگ روشن و ظریف جذاب‌تره . اگه دکوراسیون آرایشگاه یا اتاقت خیلی ساده باشه این آینه به تنهایی می‌تونه کار یه عالمه اکسسوری خفن رو برای اونجا انجام بده. علاوه بر اینکه این مدل آینه رو از نظر راحت مچ شدن با انواع سبک دکوراسیون بهت توصیه می‌کنم استفاده کنی ، از نظر انرژی که داره هم توصیه‌اش می‌کنم. چرا؟ چون این آینه هم وایب و انرژی آینه‌های مستطیلی شکل رو داره هم انرژی آینه‌های دایره‌ای شکل رو داره.

آینه گریم دیواری دفرمه

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری

از آینه‌های دفرمه هیچ وقت نباید گذشت. این مدل آینه گریم انواع خیلی خیلی زیادی داره و گسترش به گستره تخیلاتت هست. مثلاً به اون قسمت از آرایشگاه یا اتاقت که می‌خوای این آینه رو توش قرار بدی نگاه کن ، چه مدل آینه‌ای رو ی‌تونی اونجا متصور بشی که حسابی مچ بشه؟ هر چیزی که دلت می‌خواد روی کاغذ طراحی کن می‌تونه متقارن باشه نباشه. بعد اون طراحی رو برای متخصصین ما ارسال کن تا برای تو دقیقا عینش رو با بهترین کیفیت و بهترین قیمت تولید کنند.

تازه هر مدل خفن و جالبی که داخل پینترست ببینی و هیچ جا نتونی پیدا کنی رو هم می‌تونی واسه متخصص‌هامون ارسال کنی. از نظر انرژی هم این مدل آینه‌ها به خاطر اینکه بر خلاف باقی شکل‌ها قاعده‌مند نیستند ، یک حس آزادی و راحتی را به محیط اطرافشون القا می‌کنند. این حس علاوه بر ایجاد آرامش و راحتی ، صمیمیت رو هم به این افرادی که توی اون محیط قرار دارند افزایش میده.

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری

آینه گریم دیواری با آینه گریم معمولی چه تفاوتی داره

آینه‌های معمولی با آینه‌هایی که برای کارای تخصصی انجام می‌شه فرق داره.آینه‌های حرفه‌ای دارای نورپردازی اس که گریمورهای سینما و تئاتر از این مدل آینه استفاده می‌کنن. دورتادور آینه گریم از لامپ‌های ال ای دی نصب‌شده اس که این لامپ‌ها دارای نوری زیاد و کافی برای گریم کردن هستن.وقتی شما هنگام گریم کردن نور مناسبی داشته باشین می‌تونین یک آرایش زیبا و بدون نقص انجام بدین.

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری

اگر نور طبیعی در سالن آرایش خود ندارین می‌تونین از این آینه‌ها استفاده کنین که نور مورد نیاز شما رو تأمین می‌کنه. درجه نور آینه ها را با کمک ریموت می‌تونین کم و زیاد کنین.روی آینه‌های گریم می‌توان یک آینه زوم دار نصب نمود تا با این آینه بتونین جزئیات بیشتری رو ببینین.

آینه های گریم باید شفاف باشه تا تصویری واضح به شما نشون بدن. برای ساخت آینه‌های گریم از شفاف‌ترین و بهترین آینه ها در ایران استفاده می‌شه.

آینه آرایشگاه شیراز
آینه قدی

انواع آینه گریم دیواری

  • آینه گریم دیواری بک لایت
  • آینه گریم دیواری هالیوودی

آینه گریم دیواری مدل بک لایت

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری

آینه های گریم یکی از به‌روزترین آینه های موجود در کل دنیاست این آینه ها در عین سادگی زیبایی بی‌نظیری دارن که هم کاربرد اونو بیشتر می‌کنه و هم زیبایی فضا رو دوچندان می‌کنه. آینه هایی که در تولیدی آینه ها ساخته می‌شه از بهترین لامپ های و آینه‌های باکیفیت در بازار استفاده می‌شه.آینه‌های بک‌لایت دارای نوری مناسب و زیبا هستن در پشت آینه ال ای دی نواری نصب می‌شه و نور ال ای دی از اطراف آینه دورتادور آینه رو روشن می‌کنه.

می‌توان از این نور که در پشت آینه هست استفاده بیشتری کرد به این صورت که آینه رو با دستگاه مخصوص تراش داد که وقتی نور چراغ آینه روشن می‌کنیم از قسمتی که آینه رو تراش دادیم،مانند شیشه شده و نور رو از خود عبور میده به سمت روبه‌رو که مشتری در مقابل اون قرار می‌گیره می‌تابه.

آینه گریم دیواری هالیوودی

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری

نام دیگر آینه‌های چراغ‌دار آینه های هالیوودییه که بیشتر به این اسم معروف هستن .این آینه‌ها بسیار پرفروش‌ان. برای انجام کارهای حرفه‌ای مثل آرایش کردن، گریم کردن ،مزون‌ها از آینه های هالیوودی استفاده می‌شه. زیرا این آینه‌ها دارای نور زیادی هستن که کار گریم رو می‌توان با این نور به‌صورت تخصصی و دقیق انجام داد.

عمر لامپ‌های استفاده شده برای ساخت آینه چراغ دار دیواری بسیار زیاد هست. آینه‌ها باعث می‌شن یک نقطه چشمگیر در سالن شما ایجاد بشه.آینه های گریم چراغ دار رو می‌توان به صورت رومیزی و دیواری و ثابت و متحرک تولید کرد.

آینه‌های گریم ثابت رو با دریل و پیچ به دیوار متصل می‌کنیم. در این مدل آینه ها دیگر قابلیت جابجایی ندارن و هنگام جابجا کردن آینه‌های دیواری ،جای پیچ روی دیوار می‌مونه و باید دیوار تعمیر بشه. اما مدل دیگری از آینه های چراغ دار وجود داره که به‌راحتی و تنهایی می‌تونیم اونو جابجا کنیم.برای جابجایی راحت آینه های گریم چراغ دار ، اونا رو به صورت چرخ دار تولید می‌کنیم.

انواع خاص آینه

  • آینه گریم آویز
  • آینه گریم قاب‌دار

آینه گریم دیواری مدل اویز

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری

مدل آینه گریم دیواری که دارای نور هستن رو می‌تونیم با یک زنجیر و یا بند چرمی از دیوار آویزان کنیم. آینه ها آویز بسیار زیبا هستن و فضای مدرن رو می توان با کمک این آینه ها تزئین کرد.

آینه گریم دیواری مدل قاب دار

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری

آینه گریم دیواری رو می‌توان با قاب و یا بدون قاب تولید کرد. آینه های قاب‌دار زیبایی خاص خود رو دارن. ولی این رو صددرصد نمی‌گیم که فقط آن‌ها با قاب زیبا هستن. برای بعضی از دکوراسیون‌ها آینه‌های بدون قاب بهتر هس. جنس قاب آینه ها از فلز ،چوب ،pvc و خود آینه اس. تمامی این آینه های قاب دار و یا بدون قاب رو می‌توان به صورت نورپردازی شده که بک لایت و چراغ دار است تولید کرد.

آینه گریم دیواری
آینه گریم دیواری

انواع روش‌های آینه گریم

  • آینه گریم ریموتی
  • آینه گریم حسگری

آینه گریم دیواری ریموتی

آینه‌های چراغ‌دار و نورپردازی شده رو با روش‌های مختلف می‌توان روشن و خاموش نمود یکی از پر طرفدارترین و در عین حال کارآمدترین اونا مدل ریموتی هست. آینه های ریموت دار از فاصله طولانی کار می‌کنن. درجه نور و کم و زیادشدن اونو می‌توان با این ریموت تنظیم کرد و به درجه دلخواه رسوند. اگه آینه های نورپردازی شده شما دارای چند رنگ باشه با ریموت آینه رنگ دلخواه رو نیز می‌توان انتخاب نمود.

برای خرید این مدل یا طرح‌های دیگر که در سایت‌های دیگر که در سایت‌های مانند آمازون دیدین رو می‌تونین سفارش بدین.

آینه گریم دیواری حسگر حرکتی

آینه‌های دارای حسگر حرکتی بسیار جذاب و دوست داشتنی هستن و از اونجایی که برای روشن شدن این آینه یک روش خاص رو در نظر گرفتیم که بسیار مورد استقبال قرار گرفته اس. با نصب یک سنسور حساس به حرکت در پشت و یا کنار آینه و هنگام تکون دادن دست خود در قسمت روبروی این سنسورِ حسگر می‌توان نور آینه رو روشن و خاموش کرد.

چرا از اینجا بخریم؟

مهم‌ترین هدف ما رضایت شما هس و برای جلب رضایت مشتریان عزیز از باکیفیت‌ترین محصولات و ابزار برای ساخت آینه های گریم استفاده می‌کنیم. تلاش مجموعه آینه‌ها اینِه که یک کالای ایرانی درجه‌یک که محصولات خارجی برابری می‌کنه رو تولید کنه.برای تمامی محصولات تولید شده گارانتی یک ساله گذاشتیم. با خیال راحت و اطمینان محصول خود رو به دست ما بسپرین تا اونو برای شما طراحی و تولید کنیم.

هر مدل آینه در هر طرح و شکلی رو با بهترین ابزار و وسایل طراحی می‌کنیم.
آینه‌ها رو به‌تمامی شهرها و یا کشورهای مختلف ارسال می‌کنیم که بسته بندی آینه ها بسیار محکم و دقیق انجام می‌شه تا هیچ مشکلی برای آینه در هنگام ارسال ایجاد نشه. یک درصد اگر برای آینه شما اتفاق بیافته مسئولیت رو به عهده گرفتیم که آینه جدیدی برای شما بسازیم و ارسال کنیم.

شماره تماس :09357015855

آدرس کارگاه آینه‌ها : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ