آینه هالیوودی آفتابی قابدار

آینه گریم آفتابی دوطرفه

آینه گریم آفتابی دوطرفه

از اونجایی که آینه برای همه ما خیلی مهمه و نقش مهمی رو در زندگیمون ایفا می‌کنه و مخصوصا بعضی از مشاغل هستند که آینه جزء لوازم کار اونا حساب میشه باید تو انتخابش دقت کنید.اگر شما یک میکاپ ارتیست حرفه ای هستید و دوست دارید توکارتون پیشرفت کنید باید از لوازم حرفه ای و آینه های شیک با شفافیت بالایی داشته باشین و برای کار کردن استفاده کنید. اگه شما برای انتخاب آینه سالن آرایشگاهتون دنبال جدیدترین آینه ها می گردید حتما یک میکاپ آرتیست حرفه ای هستید و در شغل خودتون جز بهترینایید.

ادامه مطلب

اگه شما کسی باشید که میکاپ آرتیست های حرفه‌ای دنیا رو دنبال کنید حتماً از آینه های اونا باخبرید که چه نوع آینه و چه مدلی استفاده می‌کنن. آینه گریم آفتابی دوطرفه که یکی از پرفروش‌ترین آینه‌های سال هست . این آینه کارایی زیادی نسبت به آینه های یک طرف داره .به کسانی که مشتریای زیادی دارن و توکار خودشون حرفه‌ای هستن و دوست دارن از فضای سالن آرایش خودشون به نحو احسن استفاده کنن این مدل آینه های دو طرفه به اونا خیلی کمک میکنه چون به صورت همزمان دو نفر میتونن از این آینه ها استفاده کنن.

آینه گریم آفتابی دوطرفه

پیشنهاد ما به شما آینه گریم آفتابی دوطرفست

ما به شما پیشنهاد میدیم که برای انجام کارهای تخصصی از آینه گریم آفتابی دوطرفه استفاده کنید. به خاطر اینکه نور این آینه مناسب آرایش کردن و مخصوص گریم های تخصصی برای تئاتر سینما هست. به خاطره اینکه در آینه گریم آفتابی دوطرفه نور از دور تا دور و از همه جهت به صورت میتابه و باعث میشه تا دقیق تر چهره خودتون رو تو آینه ببینید و علاوه بر اون سایه روی صورت شما نمیفته. چون از همه جهات و از روبرو به صورت شما میتابه. نور آفتابی یک نور ملایم و طبیعی هست که نور چه به شما و چه به کسی که صورت شما را میکاپ میکنه کمک میکنه تا بهتر روی صورت اشراف داشته باشین. وقتی آینه شما به صورت دو طرفه باشه کارایی اون بیشتر میشه .شما میتونین اونو به صورت رومیزی و یا آویز و حتی پایدار سفارش بدین و به تولید برسونیم. برای مدل رومیزی و آویز میتونیم یک میز آرایش در زیر این آینه بزاریم تا بتونید دسترسی راحت تری به وسایل مورد نیاز تون داشته باشید.

آینه گریم آفتابی دوطرفه

مزیت خرید از کارگاه آینه ها چیه

داشتن تجربه کافی برای ساخت آینه بسیار مهمه.ما برای ساخت آینه ها از طراحان و افراد ماهر در این زمینه استفاده میکنیم.یکی از مزیت ها آینه که مدلی که شما در ذهن خودتون داریدرو میتونید با طراحان ما در میون بزارید تا اونو برای شما در اولین فرصت بسازیم. یکی از مزیت‌های این که اگه از کارگاه آینه ها خرید کنین و بعد از سفارش وقتی آینه به دست شما رسید و از آن آینه خوشتون نیومد بدون هیچ قید و شرکتی از شما پس میگیریم پول شما رو برمیگردونیم.
دیگر مزیت‌های خرید است کارگاه آینه ها اینه که شما نگران ارسال اون به شهرهای دور از تهران نباشید. به خاطر این که بسته بندی محکمی دارند و اگه در راه ارسال برای شما آینه بشکنه و ضربه بخوره آینه رو برای شما تعمیر و تعویض میکنیم و دوباره برای شما یک آینه جدید ارسال می‌کنیم. آینه های کارگاه دارای گارانتی هستند و در طول استفاده از آینه اگه طی یکسال قسمت های مختلف آینه از کار بیفته و یا مشکلی دیگه ای پیدا کنه ما آینه شما رو درست میکنیم. ما همه جوره به فکر شما هستیم.

آینه گریم آفتابی دوطرفه

مدل های جدید و خفن آینه گریم آفتابی دوطرفه

 • آینه گریم آفتابی دوطرفه بک لایت
 • آینه گریم آفتابی دوطرفه چراغ دار
 • آینه گریم آفتابی دوطرفه اویز
 • آینه گریم آفتابی دوطرفه پایه دار
 • آینه گریم آفتابی دوطرفه قدی
 • آینه گریم آفتابی دوطرفه چرخ دار
 • آینه گریم آفتابی دوطرفه رومیزی
 • آینه گریم آفتابی دوطرفه ریموتی
 • آینه گریم آفتابی دوطرفه حسگری
 • آینه گریم آفتابی دوطرفه تاچ
 • آینه گریم آفتابی دوطرفه هوشمند
 • آینه گریم آفتابی دوطرفه متحرک
 • آینه گریم آفتابی دوطرفه ثابت

آینه گریم آفتابی دوطرفه بک لایت

تمامی سالن‌های آرایشگاه که در پایتخت تهران در خیابان های جردن ،فرشته ،میرداماد ،تجریش وجود داره همه اونا تو سالن های آرایششون از آینه های بک لایت استفاده کردند و میتونیم به جرات بگیم که ٨٠درصد آینه هاشونو از کارگاه آینه ها تهیه کردن. به خاطر اینکه آینه های بک لایت نور مناسب و زیبایی داره که هم باعث میشه فضای شما مدرن تر بشه و هم فضا برای آرایش مهیا بشه.اگه دوست دارید متفاوت باشید و سالنتون مدل خاص و چشمگیر باشه از آینه های دوطرفه میتونید استفاده کنید .آینه های دو طرفه باعث میشه تا از همه فضاهای سالن آرایشگاه به خوبی استفاده بشه. علاوه بر اون می‌میتونیم آینه های دو طرفه را با قاب های مختلف تولید کنیم و اونارو به صورت رومیزی و یا آویز طراحی کنیم. از اوجایی که از مد روز خبر دارید حتما اینو میدونید که آینه های دوطرفه با قاب های استیل بسیار رو بورس هستن و فضای شما رو خاص می کنن.

آینه گریم آفتابی دوطرفه

نور آینه گریم آفتابی دوطرفه با سه روش روشن و خاموش میشه

آینه گریم آفتابی دوطرفه ریموتی

اگه تا حالا آینه گریم آفتابی دو طرفه که دارای نورپردازی هم هست و با ریموت روشن و خاموش میشه رو ندیدین حتما حتماً به شما پیشنهاد میکنیم به صورت حضوری به کارگاه آینه ها تشریف بیارین و یا اینکه این مدل رو در سایت های مختلف ببینین. دیگه الان همه چی به صورت ریموتی و کنترلی شده. از لوستر خونه بگیر تا آینه و پرده پنجرهامون. با کمک این ریموت شما میتونید از راه دور بدون اینکه نزدیک آینه گریم بشید نور آینه رو روشن کنید و درجه نور میتونین تنظیم کنین. این یک قابلیت خیلی خوبو منحصر به فردیه. این که نور آینه رو بتونید خودتون تنظیم کنین یک مزیت بسیار عالی هست .چون این همه سالنهای آرایشگاه ها از نور یکسانی برخوردار نیستند بعضی از سالن ها بدون روشنایی طبیعی و بعضی روشنایی زیادی دارن .با تنظیم کردن این نور به کمک ریموت درجه نوری که نیاز داریدرو می تونید برای آرایش کردن تنظیم کنین.

آینه گریم آفتابی دوطرفه حسگری

یه مدل دیگه برای روشن کردن نور آینه گریم آفتابی دو طرفه وجود داره که اسمش آینه حسگریه. شما نور آینتونو فقط زمانی که در مقابل اون قرار می‌گیرین نیاز دارین.زمانی که کسی رو گریم میکنید این مدل بهترین انتخابه.در این مدل شما برای اینکه نور آینه را روشن کنین کافیه روبروی آینه قرار بگیرین و دست خودتون رو در قسمتی که مشخص شده تکون بدین. نور آینه شما با حرکت دادن دست شما جلوی قسمت مشخص شده، روشن و خاموش میشه. اصلا نگران اینکه قطعات آینه شما خراب بشه نباشید. اگه این اتفاق برای آینه شما بیفته بدون هیچ قید و شرطی ما آینه شما را تعمیر می کنیم.

آینه گریم آفتابی دوطرفه

آینه گریم آفتابی دوطرفه لمسی یا تاچ

روش دیگه وجود داره برای اینکه شما نور آینه گریم افتابی دوطرفتونو روشن کنین. دیگه زمان مدل هایی که برای روشن کردن نور آینه نوری که باید سیم اونو به پریز برق متصل کنین گذشته و باید از روش‌هایی که بهتون گفتیم استفاده کنین .که یکیش همین مدل لمسی یا تاچه. در پشت آینه یک سنسور حساس به لمس قرار میدیم و قسمتی که این سنسور و نصب میکنیم جیوه آینه رو کمی تراش میدیم و به صورت یک دایره کوچیک درمیاد که وقتی شما انگشت خودتون رو روی اون قسمت تراش خورده بزارید نور آینه لمسی شما خاموش روشن میشه.

آینه گریم آفتابی دوطرفه

آینه گریم آفتابی دوطرفه حکاکی

شما دوست عزیزی که دنبال آینه آرایشگاه میگردین حتماً یک مدل خاص مد نظرتونه.اگه شما خودتون رو آپدیت کنید و به روز باشید نشون میده که شما یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای در رشته خودتون هستین.یه مدل جدیدی که میتونه آرایشگاه شما رو منحصربه‌فرد کنه و باعث جذب مشتری بشه مدل حکاکی شده است.در این مدل آینه میتونیم گوشه‌ای از آینه تون رو اسم برند و یا لوگو مخصوص سالن تون رو هک کنیم .با دستگاه های جدید و به روز دنیا این کار انجام میشه.وقتی مشتری شما روبروی آینه قرار میگیره و شاید برای گریم شدن ساعت ها در مقابل آینه گریم آفتابی دو طرفتون بشینه ، و اگه اسم برندتون روی آینه حکاکی شده باشه باعث میشه همیشه تو ذهن مشتری باقی بمونید و خود این یک روش تبلیغ بدون هیچ دردسریه. برای اینکه برند شما یا لوگوتون بیشتر چشمگیر بشه ،میتونیم پشت این لوگو که با دستگاه خراش دادیم ال ای دی بذاریم و از اون قسمتی که خراش خورده نور عبور میکنه ،و با روشن کردن نور آینه تون لوگوتون درخشان بشه.در این مدل آینه خیلی زیبا و منحصر به فرد میشه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ