آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار ، از محبوب‌ترین انواع آینه‌هاس.چطور می‌شه که همه چیز در راستای رشد و پیشرفت باشه اما آینه ازین امر مستثنا بمونه ! سال‌ها پیش قضیه به این صورت نبود که زیاد به دکوراسیون و مدرنیته بودن اهمیت بدن.

اما اکنون حرف اول رو مد و زیبایی می‌زنه. آینه نوردار از سبک‌های بروز و مدرن آینه‌اس. که جای خودش رو در آرایشگاه‌ و مزون‌ها محکم کرده. آینه نوردار مرز بین آرایشگاه‌های کلاسیک و مدرنه.

شما که دوست ندارین از رقبا عقب بمونین ؟! پس بیا تا با آینه نوردار و کاربرداش بیشتر آشنا بشیم.

در مقایسه‌ی آینه‌های قدیمی و جدید باید گفته بشه که ، آینه‌های قدیمی رهیچ جذابیت و زیبایی خاصی نداشتن ، یه تیکه شیشه بود که پشت اون جیوه‌ زده شده بود. و تنها کارایی اون نمایش ظاهر فرد به‌صورت کار راه انداز بود.و از کیفیت رو به پایینی بهره‌مند بودن.و حتی از نظر ظاهر و سبک‌ها فقط در شکل‌های منظمی برش داده می‌شدن.

اما اکنون آینه‌هایی تولید می‌شن که از نظر زیبایی خیره‌کننده هستن.و در انواع مدل‌های منظم و نامنظم و حتی به شکل پازلی تولید می‌شن. علاوه بر اون بسیار کاربردی هستن و مزایای فوق‌العاده در منازل و محل کار دارن.

آینه نوردار
آینه نوری آرایشگاه

مقایسه کنین خونه یا آرایشگاهی که دارای آینه‌نوردار هست. و با حرکات دست سنسور اون تحریک می‌شه و روشن و خاموش شدن لامپ اون با بالا و پاین شدن دست ، قابل کنترله. و انواع رنگ‌های زیبا ازون ساطع می‌شه و حتی قابلیت پخش موسیقی داره ، آیا با فضایی که آینه‌های ساده و قدیمی داره قابل مقایسه هستن ؟

هنوز مزون و آرایشگاهت آینه نوردار نداره ؟

چطور ادعا می‌کنی تو کارت بهترینی در صورتی که یکی ازین آینه‌های نوردار رو در مزون یا آرایشگاهت نداری ؟ هر شخصی که وارد محل کارتون بشه ،اولین چیزی که نظرشو جلب می‌کنه ظاهر فضاس. پس بهتره که از آینه نوردار که ضروری‌ترین لوازم کارته غافل نشی !

هر سبک آینه‌ای که بخوای رو تصور کن که با نوری زیبا عجین شده. و هنگام آرایش و میکاپ برات روشنایی لازم رو به ارمغان میاره. و اجازه نمیده که نور ضعیف محل کارت روی تمرکز ، دقت و ظرافت کارت تاثیر منفی بذاره.

لامپ‌های کار گذاشته شده به دو صورت ظاهر و مخفی در آینه وجود دارن. در حالتی که لامپ‌های ال ای دی در سطح کار با فواصل منظم تعبیه شدن و با چشم قابل رویت هستن به اون آینه هالیوودی گفته می‌شه.

و اگر لامپ‌های ریسه‌ای در پشت آینه کار گذاشته بشن که تنها نور اونو ببینین و ریسه‌های شیلنگی در عقب آینه مخفی باشن به این آینه نوردار آینه بک‌لایت گفته می‌شه.

در هر دو سبک درجه‌ی نور رو به دلخواه کم و زیاد کن ، می‎‌تونی از سنسورش برای این کار کمک بگیری ، با بالا بردن دست نور اونو تنظیم کنی. یا رنگ نورشو تغییر بدی. یا از ریموت مخصوص‌اش کمک بگیری. حتی نوع لمسی این کار هم موجوده.

آینه نوردار
آینه نوری آفتابی

انواع آینه نوردار رو بشناس !!

آینه نوردار انقلابی در صنعت شیشه و آینه‌اس. از زیبایی و کارایی این آینه هر چی بگم کم گفتم. اما اول بیا با هم انواع اونو بررسی کنیم.و بدونیم که برای هر مکانی کدومش رو انتخاب کنیم بهتره ؟!

آینه نوردار
آینه نوری هالیوودی

آینه نوردار تمام قد ، از محبوب‌ترین سبک‌هاس که برای هر خونه و مزونی از ضروریاته ! دلیلش هم پرواضحه . هر فردی دوست داره ظاهر و تیپش رو قبل بیرون رفتن از منزل چک کنه و ایرادای لباس یا چهره‌اش رو رفع کنه. یا تو مزون که شخص لباس رو پرو می‌کنه دوست داره تمام قد لباسش رو ببینه تا انتخابی درست داشته باشه.چه برسه که این آینه نوردار هم باشه.

نور باعث شفافیت و وضوح بیشتر تصویر می‌شه و آینه‌ی شما رو خواستنی‌تر می‌کنه.

نوع دوم آینه متحرک یا چرخ‌دار هست. همونطور که از نام این آینه پیداس چرخ‌های در زیر این آینه تعبیه شده که حمل و نقل این آینه رو راحت می‌کنه.

آینه نوردار متحرک برای افرادی که دوست دارن زود به زود تغییر دکوراسیون داشته باشن بسیار کاربردیه.زیرا که با صرف انرژی خیلی کم آینه رو چرخ‌ها می‌لغزه و می‌تونین به راحتی جای آینه رو عوض کنین. البته نگران جابجایی ناخواسته‌ی آینه نباشین . چون که چرخ‌های آینه دارای قفله و تا شما نخواین جایی حرکت نمی‌کنه.و اجازه‌ی حرکت نداره.

نوع بعدی آینه نوردار ثابت هست. می‌تونین این مدل رو در اشکال مختلف از سایت ayneha ثبت سفارش کنین. آینه‌هایی در ابعاد دلخواه با نوری که مد نظرتون باشه ، فضای شما رو دلنشین و خاص می‌کنه. این آینه در دیوار ثابت می‌شه و فضای کمتری رو نسبت به مابقی آینه‌ها اشغال می‌کنه.

از کجا آینه نوردار باکیفیت بخرم ؟

کیفیت آینه رو بذار تو اولویت کارت. آینه‌ای که می‌خری نباید تو یا مشتریاتو کدر و تار نشون بده.که بسا ممکنه ارزش کارتو هم پایین بیاره. پس چاره‌ی کار چیهد ؟ از کجا بدونم کدوم آینه کیفیت لازم رو داره؟

دیدی گاهی بعضی جاها به آینه نگاه می‌کنی حس می‌کنی پوستت تیره و نازیبا شده؟ برعکس در بعضی آینه‌ها زیبا و جذاب می‌بینی خودتو ؟ بله ایراد کار همین‌جاست ! موضوع به کیفیت آینه مربوط هست.

کارگاه ayneha آینه‌هایی با کیفیت بالا تولید و عرضه می‌کنه که مثال‌شو جایی نمی‌بینی.دلیلش هم استفاده از مواد اولیه‌ی مرغوبه. شاید فکر کنی چون جنس خوبی دارن قیمت بالایی داشته باشن. اما اصلا این‌طور نیست . چون این کارگاه خودش تولیدکننده‌ی محصولاته. و این آینه رو از جایی نمی‌گیره. برا همین بدون هیچ واسطه‌ای پس از تولید اونو بدستت می‌رسونه.

برای داشتن بهترین آینه نوردار کافیه گوشی تلفن رو برداری و هر چی که مد نظرت هست رو با متخصصان حرفه‌ای کار ، در میون بذاری. 09357015855

یا اگر هنوز شک داری و سوالی ذهنت رو درگیر کرده از مشاوره‌ی رایگان کارگاه بهره‌مند بشی.

اگر به این هم راضی نشدی حضوری تشریف ببری و از نزدیک روند تولید رو مشاهده کنی. آدرس کارگاه : تهران، اتوبان فتح، باغستان، میدان سعید آباد، خیابان باغ عمارت، خیابان 15 متری سلمان، بن‌بست بنفشه، انتهای کوچه درب سبز روشن

آینه نوردار
آینه نوری بک‌لایت

صبر کن مهم‌ترین نکته رو هنوز بهت نگفتم

این کارگاه دارای ضمانت و گارانتی بی‌قید و شرط یکساله‌اس.نگرانی که نکنه اینترنتی خرید کنم آینه بدستم برسه و خوشم نیاد ؟ کارگاه ayneha انقد به کارش اطمینان داره که ضمانت بی‌قید و شرط برای آینه‌اش گذاشته. اگه از آینه خوشت نیاد اونو به کارگاه پس بفرست و هیچ هزینه‌ای هم ازت کم نمی‌شه.

دیگه چی ازین بهتر ؟؟؟

در مسیر ارسال اگه طوری بشه آینه بشکنه چی‌؟ ازین بابت هم خیال‌تون راحت .هر اتفاقی برای محصول بیوفته شرکت تعمیر یا تعویضش رو برعهده می‌گیره.تا یکسال هم هر گونه عیب و ایرادی تو کارت پیدا شد شرکت رو خبر کن باز پشت کارشون هستن و رایگان برات رفع عیب می‌کنن.

تنها موردی که ضمانت نداره ضربه خوردن با جسمی سنگین بعد از تحویل کار هست .

پس منتظر چی هستی این فرصت طلایی رو از دست بدی باختی !!!! این همه آپشن و کیفیت و تخفیف و تضمین کجا دیدی؟؟؟؟ تا دیر نشده اقدام کن و خودتو بین رقبا برجسته کن. یا اگه برای منزلت اینو می‌خوای بدون خونه با این آینه نوردار می‌درخشه . مخصوصا اگر از ترکیب رنگی فوق‌العاده‌اش برای ست کردن دکوراسیونت استفاده کنی.

آینه نوردار
آینه گرد نوری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ