آینه پایه دار گرد

آینه مخصوص میکاپ

در این متن در مورد آینه مخصوص میکاپ صحبت خواهیم کرد .و انواع آینه‌های میکاپ را برای شما بازگو می‌کنیم تا بتوانید بهترین آینه را از نظر کیفیت و جنس و همچنین از نظر مقاومت و به صرفه بودن انتخاب کنید.

آینه مخصوص میکاپ
آینه مخصوص میکاپ مدل بک لایت

آینه‌ها می‌توانند در ابعاد‌های مختلف و جنس و رنگ‌های مختلف تولید شوند شما می‌توانید با یک تماس به کارگاه آینه‌ها و دادن ابعاد مشخص و نوع آینه‌ای که می‌خواهید بهترین آینه را به ما سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید.ما به شما ضمانت می‌دهیم که بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از کارگاه آینه‌ها خریداری کنید. اجناس ما مشابه نمونه‌های خارجی و حتی بهتر از آن در کشور عزیزمان ایران تولید می‌شود.

با خرید اینترنتی و یا سفارش از طریق تلفن به راحتی می‌توانید درب منزل خود آینه را بدون شکستگی تحویل بگیرید علاوه بر آن دیگر احتیاج به رفتن به بازار و گشتن برای آینه ندارید.و در این مورد در زمان و وقت با وقت خود نیز بسیار صرفه جویی می‌کنید علاوه بر اینکه زمان با ارزش خود را بهینه مصرف می‌کنید باعث کمتر حرکت کردن وسایل نقلیه عمومی و کاهش آلودگی هوا و کاهش آلودگی‌های زیست محیطی شهرتان نیز می‌شوید .

آینه مخصوص میکاپ
آینه مخصوص میکاپ مدل چراغ‌دار یا هالیوودی

در گذشته برای هر فضایی تنها یک نوع آینه وجود داشت و یک نوع آینه ساده را به سرویس‌های بهداشتی و یا آینه برای سالن آرایشگاهی و یا مزون جایگذاری می‌کردند اما به مرور زمان و با پیشرفت علم در صنعت طراحی دکوراسیون طراحان مدل‌های جذاب و بسیار زیبایی را مناسب با کاربری هر فضایی برای مشاغل‌های مختلف تولید کردند .

 به طور مثال برای فضاهایی مانند استخر و سونا و جکوزی نیز دارد آینه‌های ضد بخار خریداری می‌شود تا به نسبت کارایی و فضای آنجا بتواند آینه را بدون بخار نگه دارد‌.و یا گریمورهای حرفه‌ای و میکاپ‌کاران آرایشگاه بهتر است که از آینه‌هایی که با نور بسیار بالایی دارد استفاده کنند تا مشکلات و عیوب آرایشی را بهتر ببینند.با ما همراه باشید تا انواع آینه‌های میکاپ را از نظر‌های مختلف و دسته بندی‌های جدید به شما توضیح دهیم‌…

آینه مخصوص میکاپ
آینه مخصوص میکاپ مدل چراغ‌دار

انواع آینه مخصوص میکاپ

  • آینه مخصوص میکاپ بک لایت
  • آینه مخصوص میکاپ چراغ‌دار یا هالیوودی
  • آینه مخصوص میکاپ لمسی
  • آینه مخصوص میکاپ ریموت‌دار یا کنترلی
  • آینه مخصوص میکاپ حکاکی شده
  • آینه مخصوص میکاپ قاب‌دار
  • آینه میکاپ قدی و یا یک سره
  • آینه میکاپ آویزی
  • آینه میکاپ دوطرفه
آینه مخصوص میکاپ
آینه مخصوص میکاپ

آینه مخصوص میکاپ مدل بک لایت

آینه‌های بک لایت یکی از زیباترین آینه‌ها برای سالن‌های آرایشی هستند که زیبایی خاصی را به سالن آرایشگاه می‌بخشند.آینه‌های بک لایت به وسیله لامپ‌های ال ای دی که در پشت آن کار برده شده‌اند نور ملایمی را در اطراف دیوار و آینه ساطع می‌کنند.

آینه مخصوص میکاپ
آینه مخصوص میکاپ مدل بک لایت

این نوع آینه‌ها برای زیبایی و جذابیت سالن‌ها بسیار کاربردی و مناسب هستند. و انواع مختلفی برای خاموش و روشن کردن و یا کم و زیاد کردن شدت نور دارند که در ادامه در مورد آن‌ها نیز صحبت خواهیم کرد.

آینه میکاپ چراغ‌دار یا هالیوودی

این آینه‌ها نیز گونه‌ای از آن آینه‌های نور دار می‌باشد که به وسیله چراغ‌های ال ای دی که به فواصل مرتب دور تا دور آینه نصب می‌شود و نور بسیار عالی و منظمی را به دور تا دور آینه ساطع می‌کند .این آینه‌ها برای گریمورها و میکاپ کارهای حرفه‌ای بسیار مناسب می‌باشد زیرا باعث می‌شود که عیوب و نقص‌های خود را بهتر ببینند و درصدد رفع آن برآیند.

آینه مخصوص میکاپ
آینه میکاپ چراغ‌دار یا هالیوودی

آینه میکاپ ریموت‌دار یا کنترلی

اگر مدل پیشنهادی شما آینه‌های نور دار است می‌توانید مدل ریموت‌دار یا کنترلی آن را انتخاب کنید با مدل ریموت دار می‌توانید در هر جایی از سالن که ایستاده‌اید آینه خود را خاموش و روشن کنید و یا شدت نور آن را کم و زیاد کنید .علاوه بر این مزیت دیگری نیز به نسبت لمسی دارد و باعث می‌شود که دیگر شما انگشتتان را برای خاموش و روشن کردن بر روی آینه نکشید و باعث کثیف شدن و لک شدن آینه نشوید .

آینه میکاپ لمسی یا حسگری

مدل دیگر برای آینه‌های نوری مدل لمسی و یا حسگری می‌باشد به طوری که بر روی آینه قسمتی مشخص می‌شود که با  لمس آن قسمت و زدن بر روی آن و یا لمس کردن شما می‌توانید به راحتی آینه خود را خاموش و روشن و یا شدت نور آن را کم و زیاد کنید اگر آینه شما دارای چند رنگ باشد نیز می‌توانید نورهای خود را از مهتابی به آفتابی تغییر دهید.فقط دقت داشته باشید که بهترین نوع این مدل را خرید کنید که پس از مدتی سنسور لمسی آن از کار نیافتد.

آینه مخصوص میکاپ
آینه میکاپ لمسی یا حسگری

آینه مخصوص میکاپ مدل قاب‌دار

 شما می‌توانید هر آینه‌ای که انتخاب می‌کنید را با توجه به سبک که محیط خود قاب‌دار و یا بدون قاب سفارش دهید توجه داشته باشید که آینه قاب‌دار به نسبت آینه‌های ساده و بدون قاب دارای هزینه بیشتری نیز می‌باشند.آینه‌ها از انواع قاب‌های مختلفی تشکیل می‌شود که آنها می‌توانند به رنگ‌های مختلف و از جنس و متریال های متفاوتی درست شده باشند.به طور مثال جنس قاب‌ها می‌تواند از upvc، چوبی، فلزی و یا ام دی اف باشد که با رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی تولید شود.

آینه مخصوص میکاپ
آینه مخصوص میکاپ مدل قاب‌دار

به طور مثال اگر فضای سالن شما سلطنتی است می‌توانید با رنگ‌های گرم مانند بژ طلایی قاب زیبایی مطابق با دکور خود بسازید .و یا اگر سبک سالن شما مدرن و وینتج می‌باشد بهتر است که از رنگ‌‌های خنثی مانند طوسی و یا سفید استفاده بیشتری شود.

آینه میکاپ حکاکی شده

بهتر است برای بهتر دیده شدن برند و لول کاری خود بر روی آینه و یا وسایل کاری برند خود را با زدن لوگو ثبت کنید. به این کار سند پلاست می‌گویند که یک لایه از سطح روی آینه تراشیده می‌شود و برند شما روی آینه حک می‌شود.

آینه مخصوص میکاپ
آینه میکاپ مدل بک لایت حکاکی شده

آینه مخصوص میکاپ مدل قدی یا یک سره

اگر فضای کاری شما بسیار کوچک می‌باشد بهتر است که از آینه‌های قدی و یا یکسره بر روی دیوار خود استفاده کنید تا هم فضا را دلبازتر و پر نورتر نشان دهید و هم محیط سالن خود را بزرگ‌تر از آنچه که هست نشان دهید . اما اگر محیط سالن شما بزرگ است لازم به این کار نیست زیرا این آینه‌ها بیشتر برای مزون‌ها که مشتری تمام قد خود را می‌خواهد در آینه ببیند استفاده می‌شود .

آینه مخصوص میکاپ
آینه مخصوص میکاپ مدل قدی یا یک سره

آینه میکاپ دو طرفه

آینه‌های دو طرفه برای سالن‌های بسیار بزرگ مناسب است. ‌‌‌‌‌‌‌ اگر از گذاشتن آینه در دور تا دور دیوار خسته شده‌اید و فضای کافی برای گذاشتن آینه‌های دو طرفه را دارید می‌توانید آینه‌های دو طرف را خریداری و در وسط سالن از آنها استفاده کنید.و به جای آینه در دور تا دور سالن آن محل را مبله کرده و محل انتظار مشتری قرار دهید با این کار هم فضای سالن خود را تغییر داده‌اید و هم محیطی اروپایی و مدرن درست کرده‌اید . علاوه بر آن آینه‌های دوطرفه نیز بسیار مقرون به صرفه‌تر از خرید دو آینه‌ی یک طرفه می‌باشد.

آینه مخصوص میکاپ
آینه میکاپ دو طرفه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ