آینه آرایشگاه ال ای دی دار

آینه آرایشگاه ال ای دی دار

آینه ال ای دی دار

امروزه مدل آینه‌ها با آینه‌هایی که در چند سال پیش از اون‌ها استفاده می‌کردیم فرق کردن و دیگه ساده نیستن. واسه هرجایی آینه مخصوص طراحی میشه و نسبت به نیاز هر مکانی آینه ای ساخته میشه. البته سلیقه هر شخصی هم توی ساخت تاثیرگذاره و موقع ساخت محصول اعمال میشه.

همین که نسبت به نیاز هر فردی و شغلی که قرار از آینه آرایشگاه ال ای دی دار از اون استفاده بشه سؤال پرسیده بشه همین کار باعث میشه تا هر آینه های مخصوص هر فردی باشه و شبیه اون تو بازار نباشه.

آینه ال ای دی دار

آینه های ال ای دی دار تنوع بی‌نظیری دارن و زیبایی اونا بسیار زیاده. نور آینه ها برای کارهایی مثل گریم کردن و فضای مزون ها بسیار مناسبه که باعث میشه دید بهتر و دقیق‌تری با این آینه ها داشته باشیم.

همونطور که گفتیم آینه های نوری بسیار متنوع هستن و انواع زیادی دارن. برای شما انواع آینه های ال ای دی دار رو نام می بریم و توضیح میدیم.شما می‌تونین مستقیم با کارشناسان ما تماس بگیرین و سوالات‌تون رو بپرسین.09901717305

آینه ال ای دی دار

آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل بک لایت

یک مدل آینه که دارای ال ای دی نواری در پشت آینه به صورت مخفی هست مدل بک لایته. نور آینه های بک لایت نوری آرامش‌بخش و نرم هستن. مدل آینه های بک لایت، مدل نور مخفیه.چون ال ای دی اونا در پشت آینه قرار می‌گیره و شما نمی‌تونین اونو ببینین.

آینه ال ای دی دار

فقط نوری که از پشت آینه به اطراف آینه مثل یک قاب می‌تابه شما رو متوجه می‌کنه که آینه دارای نور مخفیه.رنگ نور لامپ های ال ای دی آینه بک لایت می‌تونه به صورت آفتابی و یا مهتابی و یا هر رنگی باشه.

این لامپ های ال ای دی در کنار هم روی یک آینه نصب میشه و وقتی نور آفتابی و مهتابی در کنار هم روی آینه نصب میشن یک نور طبیعی که فضا رو بسیار چشم نواز می‌کنه می‌تابه.

آینه ال ای دی دار

آینه ال ای دی دار مدل هالیوودی

مدل دیگه آینه وجود داره که این هم دارای نورپردازی با لامپ های ال ای دی .اما فرق این آینه با آینه بک لایت اینکه لامپ های آینه بک لایت به صورت مخفی و از مدل لامپ نواری ال ای دی استفاده میشه.

اما آینه هالیوودی لامپ‌هاش نواری نیست و مانند چراغ های قدیمی و معمولی که تو خونه‌هامون نصبه هست.این لامپ ها روی آینه و دورتادور اون قرار می‌گیره و ما می‌تونیم اونا رو ببینیم.اما یک روش جدید آینه های هالیوودی تولید شده که لامپ های ال ای دی که دور تا دور اون قرار می‌گیرن به صورت روکار نیستن و طوری هستن که به صورت توکارن و عمر این لامپ ها بیشتره.چون در معرض ضربه قرار نمی‌گیرن و هیچ وسیله ای به اونا نمی‌خوره تا بشکنه.ویدیوهای آینه هالیوودی هم بسیار متنوع هستن که بیشترین کاربرد رو رنگ آفتابی و مهتابی داره.چون این رنگ به نور طبیعی بسیار نزدیکه و چشم رو اذیت نمی‌کنه.

آینه ال ای دی دار

آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل قاب دار

آینه های قاب دار بسیار پرطرفدارن و جدیدا خیلی مد شدن .آینه های قاب‌دار اونم با قاب‌های فلزی که نوارهای باریک هستن و دور تا دور آینه قرار میگیرن آینه شما رو خیلی خاص می کنن.

اگه میخواین یک آینه ساده در عین حال چشمگیری داشته باشین که بتونین از اون تو کار گریم کردن استفاده کنین آینه های قابدار نورپردازی شده بسیار مناسب هستن. چون هم نور مناسب رو دارن و هم زیبایی خاصی دارن که فضای شما رو مدرن می کنن.البته رنگ قاب های فلزی تنوع زیادی دارن و به صورت رنگ طلایی، مشکی ،سفید ،نقره‌ای هستن و این رنگ‌ها طرفدار بیشتری نسبت به رنگ‌های دیگه دارن.

آینه ال ای دی دار

آینه ال ای دی دار مدل دو طرفه

مدل دیگه آینه های جدید و مدرن وجود دارن که روی اینا میشه ال ای دی نصب کرد. این مدل ،مدل دو طرفه‌ست که مابین دوتا آینه که دقیقاً شبیه به هم هستن و پشت به هم روی یک پایه قرار می‌گیرن ال ای دی نواری نصب میشه و از بین این دو آینه نور فضای شما رو روشن میکنه.

کارایی این آینه های دو طرفه بیشتر از آینه های ساده هست. چون دو آینه در جایی که قبلاً یک آینه قرار می‌گرفت گذاشته میشه و دو نفر به صورت همزمان می‌تونن از آینه های دوطرفه استفاده کنن.آینه های دو طرفه روی پایه‌های فلزی بسیار خاص و شیک می‌شن. این پایه‌ها جدیدن و طرفداران زیادی دارن و به دلیل سادگی قاب و پایه فضا بسیار مدرن و شیک میشه.

آینه ال ای دی دار

آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل حکاکی

بعضی از ‏آینه های ال ای دی دار به صورت حکاکی تولید میشن که بسیار زیباست به خاطر این که نور از پشت آینه از قسمتی که آینه رو حکاکی کردیم به سمت روبرو می‌تابه و شما با این روش می‌تونین از این نوری که در پشت آینه قرار گرفته بیشتر استفاده کنین.

علاوه بر این حکاکی و طرح هایی که روی آینه ایجاد میشه آینه شما رو شیک‌تر می‌کنه.با حکاکی کردن میشه لوگوی شما رو روی آینه طراحی کرد و قسمتی که لوگو طراحی میشه رنگ نور آینه می‌تونه متفاوت از حاشیه‌های دور آینه باشه که اسم لوگو‌تون به چشم مشتری دیده بشه و بیاد.

آینه ال ای دی دار

مزیت های خرید آینه ال ای دی از کارگاه تولیدی آینه ها

 • چندتا مزیت بسیار عالی وجود داره که وقتی از کارگاه آینه ها خریدتون رو انجام بدین از این مزیت برخوردار میشین. مثلاً یکی از این مزیت های بزرگ که همیشه همه‌ی ما این مسئله برامون مهم بوده اینکه محصولی که می‌خریم دارای گارانتی باشه.
 • آینه هایی که از کارگاه تولیدی آینه ها تهیه می کنین دارای گارانتی یکسال هستن که با خیال راحت میتونین سفارش‌تون رو ثبت کنین.اگه هر موقع در طول یک سال هر قسمتی از آینه ال ای دی دارتون خراب بشه می‌تونین بدون اینکه هزینه خرج کنین اون قسمت آینه رو تعمیر کنین.
آینه ال ای دی دار
 • یکی دیگر از مزیت های بزرگ خرید از کارگاه آینه ها اینکه اگه در هر صورتی از آینه و مدل خوش‌تون نیومد و اونی که شما سفارش دادین نبود ما این رو از شما پس می‌گیریم و آینه که دوست دارین رو براتون می‌سازیم و اگر نخواستین هم هزینه تون رو به طور تمام و کمال برمی‌گردونیم.
 • و یکی از ویژگی ها و مزیت های خوب خرید از کارگاه تولیدی آینه ، اینه که مسئولیت ارسال کردن آینه ها باماست. یعنی اگه هر چقدر مسیرتون از ما دور باشه و موقع ارسال برای آینه مشکلی پیش بیاد ما یک آینه جدید رو براتون می‌سازیم و می‌فرستیم و قول می‌دیم تا آینه‌ها به دست‌تون سالم برسه.
آینه ال ای دی دار

انواع جدید و خاص آینه ال ای دی دار

 • آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل بک لایت
 • آینه ال ای دی دار مدل هالیوودی روکار
 • آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل هالیوودی توکار
 • آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل تاچ
 • آینه ال ای دی دار مدل ریموتی
 • آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل قاب فلزی
 • آینه ال ای دی دار مدل قاب مشکی
 • آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل قاب طلایی
 • آینه ال ای دی دار مدل دوطرفه
 • آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل رومیزی
 • آینه ال ای دی دار مدل رومیزی دوطرفه
 • آینه ال ای دی دار مدل آویز
 • آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل آویز دوطرفه
 • آینه ال ای دی دار مدل ایستاده
 • آینه ال ای دی دار مدل هوشمند
 • آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل صفحه نمایش دار
 • آینه ال ای دی دار مدل حکاکی
 • آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل لوگو
 • آینه آرایشگاه ال ای دی دار مدل آویز دوطرفه
آینه ال ای دی دار

چطوری سفارش بدیم

برای سفارش آینه های ال ای دی دار و یا هر مدلی که دوست داشته باشین می‌تونین با شماره ۰۹۹۰۱۷۱۷۳۰۵ تماس بگیرین و با کارشناسان ما و مشاوره گرفتن از اونا سفارش‌تون رو ثبت کنین.

حتماً به کارشناسان مجموعه کارگاه تولیدی آینه‌ها بگین که اون آینه ها رو برای کجا می‌خواین و نیاز کار شما چیه. علاوه بر این شما می‌تونین به صورت حضوری به کارگاه تولیدی تشریف بیارین و نمونه کارها رو از نزدیک ببینین و با مشاوران ما به صورت حضوری صحبت کنین.آدرس کارخانه

شهر تهران ،اتوبان فتح ، شهرستان باغستان ، میدان سعید آباد ، خیابان باغ عمارت ، خیابان پانزده متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ