آینه آرایشگاه ارومیه

آینه آرایشگاه ارومیه

آینه آرایشگاه ارومیه
آینه آرایشگاه ارومیه

آینه آرایشگاهی یک آینه دارای نوره آینه‌های آرایشگاهی تولیدشده تو کارگاه آینه‌ها منحصربه‌فردن. همه آینه‌های تولیدشده هوشمند هستن و دارای صفحه‌نمایشن که این آپشن آینه‌های تولیدی آینه‌ها رو از بقیه تولیدی‌ها متمایز می‌کنه.

یک مورد دیگه که باعث می‌شه تا ما با اطمینان کامل آینه‌های تولیدشده رو تبلیغ و معرفی کنیم این هست که تمامی متریال‌های استفاده‌شده برای آینه از باکیفیت‌ترین و از درجه‌یک ترینن هستن.علاوه بر اون تمامی آینه‌ها دارای گارانتی یک‌ساله هست.

یکی از مهمترین نکاتی که باید اینو به شما بگیم اینه که آینه ها گارانتی بی قید و شرط دارن و اگه موقع ارسال به آینه ها ضربه ای وارد بشه و آینه هاتون بشکنه ما یه آینه جدید برای شما میسازیم. اگه موقع استفاده کردن از آینه ها قسمتی از آینه شما که خراب شدرو عوض می کنیم و هیچ هزینه‌ای اضافی دریافت نمی‌کنیم. شما برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناس ها با شماره ای که گذاشته میشه تماس بگیرید و مدل مورد نظرتونو تو شبکه‌های مجازی ارسال کنید.09357015855

آینه آرایشگاه ارومیه مدل بک لایت

آینه آرایشگاه ارومیه

آینه‌های بک لایت دارای نور مخفی می‌باشن و برای آرایش یک آینه مناسب هستن.طرح‌های آینه رو می‌شه‌ در انواع مختلفی طراحی کرد.آینه‌های بک لایت دارای نور ملایمی هستن که فضا رو زیبا می‌کنن.این آینه به خاطر داشتن نورهایی در اطرافشون بسیار خاص و بی‌نظیر می‌باشن.با داشتن یک آینه آرایشگاه بک لایت محیط رو خاص و مدرن کنین.وقتی نور به‌اندازه کافی باشه فضا ناخودآگاه بزرگ‌تر به نظر میاد.

علاوه بر اون خود آینه باعث بزرگ‌نمایی فضای شما می‌شه.آینه بک لایت این دو مورد رو باهم داراست.برای داشتن آرایشی بی‌نقص باید شما یک آینه و نور کافی باشین که با دقت و بدون نقص این کار رو انجام بدین.لامپ‌های بکار برده شده در آینه‌های بک لایت دارای عمر طولانی هستن.LEDهای نواری از کمترین انرژی برای روشن شدن مصرف می‌کنن و این یعنی صرفه‌جویی در مصرف هزینه‌ها.

یکی دیگر از ویژگی خوب آینه‌های بک لایت این هست که به‌راحتی نصب می‌شن.به حالت چفت‌وبست به دیوار با دریل و پیچ نصب میشن.البته این رو هم بگیم که برای نصب ،همکاران متخصص در این امر رو به محلی که باید آینه نصب بشه می‌فرستیم تا این کار رو به‌صورت دقیق برای شما انجام بدن.

آینه آرایشگاه ارومیه مدل بک‌لایت و انواع خاص کنترل نور آن‌ها

آینه آرایشگاه ارومیه
آینه آرایشگاه ارومیه

نور آینه‌های بک لایت با روش های خاصی خاموش و روشن می‌شن.به‌صورت اتصال مستقیم به برق ،به‌صورت لمسی و یا تاچ،حسگر،ریموتی.
پرفروش‌ترین مدل‌ها مدل ریموتی اونا هستن.آینه‌های بک لایت که دارای ریموت هستن بسیار مورد استقبال قرار گرفتن.این ریموت‌ها بسیار قوی هستن و از راه دورهم کار می‌کنن.با این ریموت می‌تونید رنگ‌های ال‌ای‌دی رو تغییر بدین و یا درجه روشنایی لامپ‌ها رو کم‌وزیاد کنین و یا اونا رو خاموش و روشن کنین.با این ریموت کارتون بسیار راحت می‌شه و دیگه نیازی نیست شما از جاتون تکون بخورین.از هر جای خانه و آرایشگاه که باشین می‌تونید تغییراتی که می‌خواهین رو روی آینه اعمال کنین.

آینه آرایشگاه ارومیه
آینه آرایشگاه ارومیه

مدل دیگر آینه آرایشگاه ارومیه به‌صورت لمسی و یا تاچ هست.یک سنسور حساس به لمس رو در پشت آینه و گوشه‌ای از اون می‌چسبونیم.به‌صورت یه دایره باریک قسمت مشخص‌شده رو می‌تراشیم تا وقتی ما اون قسمت رو لمس می‌کنیم حرارت دستاتون به سنسور برسه و سنسور کار کنه.از قسمتی که تراش‌خورده نور آبی زیبایی مشخص هست که در تاریکی می‌تونید قسمت دکمه خاموش و روشن شدن رو تشخیص بدین.

مدل دیگر حسگر هست.در پشت آینه یک سنسور حساس به حرکت کارگذاری می‌شه.قسمتی که شما دست خودتون رو جلوی آینه تکون بدین نور آینه بک لایت شما روشن و یا خاموش می‌شه.

چرا از لامپ های ال ای دی برای شاخت آینه آرایشگاه ارومیه استفاده میشه

آینه آرایشگاه ارومیه
آینه آرایشگاه ارومیه
  • عمر طولانی

دلایل زیادی برای استفاده از این لامپ‌ها وجود داره که ما اونارو‌ بازگو می‌کنیم.طول عمر لامپ‌های ال‌ای‌دی در هر مدلی که باشن بسیار زیاد هست.این امر باعث می‌شه تا استفاده از لامپ ال‌ای‌دی به‌صرفه باشن.این لامپ‌ها برای اینکه به بالاترین حد نور خود برسن نیاز به زمان ندارن و زمانی ‌که شما اونا رو به برق اتصال کنین به بالاترین حد نور خود می‌رسن.تعداد دفعات خاموش و روشن شدن این لامپ‌ها باعث نمی‌شن تا طول عمر اون ها کم بشه.طول عمر اون ها بستگی به ساعاتی که این لامپ‌ها روشن هستن داره.اما در لامپ‌های رشته‌ای تعداد دفعات خاموش روشن شدن مهم و تأثیرگذار هست.

آینه آرایشگاه ارومیه
  • تنظیم نور و تغییر رنگ نور

خیلی راحت و به‌آسونی می‌تونین با کمک ریموت‌ نور این ال‌ای‌دی ها رو کم کنین و یا اونا رو زیاد کنید.با ریموت آینه رنگ نور ال‌ای‌دی ها رو می‌تونید تغییر بدین و به هر رنگی که دوستدارین تنظیم کنین.

آینه آرایشگاه ارومیه مدل قدی

پرفروش‌ترین آینه‌ آرایشگاه ارومیه مدل قدی اون‌ها هست.چون این اینه آرایشگاه قدی دید و فضای دید رو بزرگ‌تر می‌کنه و می‌تونین دقیق‌تر ظاهر خودتون رو تو این آینه‌ها ببینین و اگه ایرادی داره اونا رو رفع کنین.همه‌ی آرایشگاه‌ها و مزون‌ها حتماً باید یک آینه‌قدی داشته باشن.

آینه آرایشگاه ارومیه

آینه آرایشگاه ارومیه مدل نور مخفی


در این نوع آینه آرایشگاه ارومیه چراغ‌های ال‌ای‌دی پشت آینه تعبیه می‌شن که با استفاده از روش های متفاوتی می‌شه اون‌ها رو خاموش و روشن کرد. معمولاً برای زیبایی بیشتر این نوع آینه‌ها، روی آینه طرح‌های مختلفی رو اجرا می‌کنیم.برای نورهای پشت آینه می‌شه از رنگ‌های مختلفی استفاده کنیم. حتی می‌تونیم از نورهای چندرنگ هم استفاده کرد که با کنترل مخصوص خودش می‌تونین رنگ نور پشت آینه رو عوض کنین. زمانی که این نور مخفی آینه روشن می‌شه هاله رنگی بسیار زیبایی رو به روی دیوار پشت سرخود اینه و اطرافش ایجاد می‌شه که باعث چشم‌گیر شدن آینه می‌شه.

آینه آرایشگاه ارومیه

آینه آرایشگاه ارومیه مدل رنگی

آینه‌های رنگی باعث می‌شن فضای شما دل‌نشین و زیبا بشه.استفاده از رنگ‌های گرم هم حس صمیمت رو بیشتر می‌کنه.آینه‌های رنگی و رنگی بودن فضا تأثیر بسزایی بر روحیه همه افراد داره.

اینه ارایشگاه ارومیه مدل دکوراتیو

آینه آرایشگاه ارومیه

آینه‌ها در آرایشگاه‌ها علاوه بر اینکه یک‌ وسیله اصلی و موردنیاز است که بدون آن نمی‌توان کاری انجام داد یک وسیله تزئینی و‌دکوری نیز هست.زیرا آینه باعث می‌شه فضای شما زیباتر و خاص‌تر میشه.هرچقدر مدل آینه‌ها مدرن‌تر و بروزتر باشه سالن شما بسیار موردتوجه مشتریاتون قرار می‌گیره و حس اعتماد بیشتری نسبت به شما و سالن آرایشگاه ایجاد میشه.آینه‌های دکوراتیو در انواع مدل‌ها تولید می‌شن.در هر شکل و اندازه‌ای هستن.

یکی از پرفروش‌ترین آینه‌های دکوراتیو مدل چندتکه اوناست.آینه‌هایی در ابعاد و شکل‌های مختلف هندسی برش می‌خورن و برای این‌ها نور مخفی گذاشته میشن که باعث می‌شه فضا بسیار خاص و چشمگیر بشه.وجود یک‌نور در پشت آینه‌های دکوراتیو به آینه‌ها جلوه ویژه و خاص‌تری می‌ده.

هر مدل و هر طرحی که شما در ذهن و یا مدنظر دارید رو طراحی و تولید می‌کنیم.مدل دیگر آینه دکوراتیو دوطرفه اوناست.که یک مدل خاص و زیبا می‌باشه.آینه‌های دوطرفه هم فضا رو مدرن می‌کنه و هم اینکه هم‌زمان دو نفر می‌تونن از این استفاده کنن.همون‌طور که گفتیم آینه‌های دکوراتیو بی‌نهایت مدل‌های زیبا و بروزی هستن.

آینه آرایشگاه ارومیه

آینه آرایشگاه ارومیه چراغ دار یا هالیوودی

این نوع آینه آرایشگاهی یکی از جدیدترین مدل‌های موجوده. از این نوع آینه‌ها به دلیل این‌که نور بسیار مناسب و کافی برای آرایش دارن، در آرایشگاه‌ها بسیار استفاده میشن و محبوب شدن. برای چراغ‌های این آینه می‌تونیم از لامپ‌های آفتابی یا مهتابی استفاده کنیم. همچنین می‌شه یکی در میون از لامپ آفتابی و مهتابی استفاده کرد. حتی می‌تونیم از مدل‌های قاب‌دار آینه‌ای یا پی‌وی‌سی انتخاب کنین که بسیار زیبا و مدرن هستن. می‌شه چراغ‌های این آینه‌ها رو با استفاده از ریموت خاموش و روشن کرد.

آینه آرایشگاه ارومیه

آدرس کارخانه:تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

شماره تلفن:09357015855

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ