آینه بک لایت آرایشگاه

نوع آینه آرایشگاه

اهمیت و ضرورت آینه‌ها در دنیای امروزی اجتناب ناپذیره. قدمت آینه هم بسیار بالاست. به طوری که نیاز به دیدن خود در انسان‌ها از ابتدا وجود داشته. اما طبیعتا نوع آینه آرایشگاه در قدیم به شکل امروزی خودش نبوده. از ابتدای امر هم حتی افراد برای دیدن خودشون از آب استفاده می‌کردن. اما با گذشت زمان و پیشرفت‌هایی که در زمینه‌های مختلف رخ داده، موجب شده تا آینه شکل امروزی خودش رو پیدا کنه.

آینه امروزه انواع مختلف پیدا کرده به گونه‌ای که بشه برای کاربردهای مختلف آینه‌های خاصی را انتخاب کرد. به عنوان مثال آرایشگاه از فضاهایی هست که آینه در اون اهمیت ویژه‌ای داره. انتخاب نوع آینه آرایشگاه هم موضوع مهمیه که آشنایی با انواع اون تا حد زیادی به انتخاب بهتر کمک میکنه.

نوع آینه آرایشگاه

اهمیت و چرایی نوع آینه آرایشگاه

آرایشگاه از فضاهایی هست که آینه در اون الزامیه. درواقع بدون وجود آینه این فضا عملا کارکرد خود را از دست میده. بنابراین نیازه که آینه از نظر ظاهری دارای زیبایی باشه. چرا که آینه در اغلب قسمت‌های آرایشگاه و سالن زیبایی به کار میره. به این صورت که با قرار گرفتن در این فضا بیشترین چیزی که به چشم میاد، آینه هست.

پس انتخاب نوع آینه آرایشگاه در زیبایی فضای کلی اون خیلی تاثیرگذاره. همونطور که می‌دونیم امروزه زیبایی ظاهر در هر فضایی در جذب افراد و ایجاد حس خوب در اون‌ها خیلی موثره. در کل فضای زیبا بر روحیه افراد چه کسایی که در اون مشغول به کار هستن و چه کسایی که به اونجا برای گرفتن خدمات مراجعه می‌کنن، موثره.

نوع آینه آرایشگاه

آینه به علاوه این که از نظر ظاهری باید زیبا باشه، از نظر کیفیت نیز باید در سطح بالایی باشه. چرا که آرایشگاه فضایی هست که آینه در اون بسیار مورد استفاده قرار می‌گیره و همچنین آینه در این فضا در زمانی طولانی به کار میره، پس بسیار مهم هست که آینه آرایشگاه از نظر مقاومت هم مقاومت بالایی داشته باشه. همچنین از نظر کیفیت و وضوح تصویری نیز باید به‌گونه‌ای باشه که تصویر ارائه شده دقیقا مطابق واقعیت خودش باشه.

وضوح تصویر آینه به‌خصوص در آرایشگاه و سالن‌های زیبایی خیلی اهمیت داره. چرا که افراد در این فضا که خدمات زیبایی دریافت می‌کنن نیاز دارن تا بتونند خودشون رو در آینه دقیقا مطابق اونچه که هست مشاهده کنن و در نهایت موجب شه که رضایت کافی داشته باشن. همچنین افرادی که خدمات ارائه میدن هم بتونن تمرکز کافی داشته باشن. و همچنین بتونن با آرامش و دقت بیشتر خدمات خودشون رو عرضه کنن.

نوع آینه آرایشگاه

معرفی انواع و نوع آینه آرایشگاه

آینه شفاف

آینه شفاف ساده آینه‌ای هست که همیشه مورد استفاده قرار می‌گرفته. به‌گونه‌ای که رایج‌ترین نوع آینه در میان انواع مختلف هستش. آینه ساده شفافیت خیلی بالایی داره. و به راحتی می‌تونه در هر فضایی از جمله آرایشگاه قرار بگیره. این نوع آینه آرایشگاه با هر سبک چیدمانی که سالن داشته باشه، خودش رو به طور کامل مطابقیت میده. همچنین به زیبایی اون هم اضافه میکنه. آینه ساده نیاز به نصب خاصی نداره و به راحتی میتونه در فضای خودش مورد استفاده قرار بگیره.

نوع آینه آرایشگاه

از ویژگی عمومی و کلی آینه‌ها در این هست که وقتی در فضایی قرار بگیره موجب میشه تا بزرگ‌تر به نظر برسه. این حالت به این دلیل هست که تصویر محیط اطراف در آینه انعکاس پیدا میکنه و موجب وسیع‌تر دیده شدن اون میشه. علاوه بر این بازتاب نورها در آینه هم باعث روشن‌تر به نظر رسیدن فضا میشه. پس آینه‌ها به طور کلی موجب میشن تا فضای آرایشگاه بزرگ‌تر و روشن‌تر دیده بشه که از موارد مثبت میشه اون‌ها را تلقی کرد.

نوع آینه آرایشگاه

آینه چراغ دار

ساختار آینه چراغ دار همونطور که از نام آن مشخص هستش، چراغ‌هایی روی اون به کار میره. روی آینه و یا قاب اون فضاهایی برای قرار گرفتن چراغ‌ها در اون تعبیه میشه. این فضاها به فواصل مشخص و استانداردی روی آینه هستن تا بتونن بهترین نوردهی رو داشته باشن. همچنین سایه‌های اضافی هم در مقابل اون ایجاد نشه و بتونه چهره‌ای که مقابل خودش قرار داره رو به طور کامل روشن کنه. این آینه بهترین نوع آینه آرایشگاه به‌خصوص برای قسمت میکاپ هستش.

نوع آینه آرایشگاه

در مراحل آرایش و میکاپ داشتن نور کافی یکی از موارد مهم محسوب میشه. که آینه چراغ دار به طور کامل و به درست‌ترین حالت ممکن نور کافی را تامین میکنه. علاوه بر موارد ذکر شده، چراغ‌هایی که برای این آینه به کار میره از بهترین نوع هستن. چراغ‌ها از نوع LED هست که این چراغ‌ها کم‌مصرف‌ترین نوع در چراغ‌ها هستن. در مقابل نوردهی بسیار بالایی که دارن، شبیه‌ترین نور به نور طبیعی رو ایجاد می‌کنن.

همچنین طول عمر اون‌ها بسیار بالاست و به سادگی و در زمان کوتاهی از کار نمی‌افتن. نکته مهم دیگه این هست که این لامپ‌ها بعد از مدتی که روشن می‌مونن، حرارت تولید نمی‌کنن که یک ویژگی مثبت به‌خصوص در مورد این حالت که چراغ‌ها روی آینه قرار می‌گیرن، هستش. درواقع این آینه‌ها نوع جدیدی هستن که به علت نورپردازی که دارن، بهترین نوع آینه آرایشگاه می‌تونن تلقی بشن. و به‌نوعی برای امور مربوط به آرایشی کاربردی‌تر عمل می‌کنه.

آینه بک لایت

آینه بک لایت یا آینه نوری هم یکی دیگه از انواع آینه آرایشگاه هستش که همانند آینه چراغ دار نوردهی داره. به این دلایل این دو نوع آینه آرایشگاه، بهترین در نوع خودشون برای اینچنین فضاها و کاربردها هستن. این نوع آینه‌ها حتی در فضاهایی مثل خونه هم به عنوان آینه آرایشی می‌تونن مورد استفاده قرار بگیرن. چراکه نوردهی اون‌ها موجب میشه تا برای انجام امور آرایشی در هر فضایی بهترین باشن. درواقع به دلیل نورپردازی که دارن، نور کافی ایجاد می‌کنن تا بتونن در حین آرایش و میکاپ دید کافی رو ایجاد کنن.

نوع آینه آرایشگاه

اما تفاوت آینه بک لایت با آینه چراغ دار این هست که شکل نورپردازی اون متفاوت هستش. به این صورت که در این مورد چراغ‌ها روی آینه قرار نمی‌گیرن. و شکل چراغ به صورت یک تکه و با ضخامت کم هستش که در پشت آینه نصب میشه. و باعث میشه که نورپردازی به صورت مخفی و از پشت آینه ساطع بشه. تا نوردهی ملایم و بسیار طبیعی رو هم ایجاد کنه..

این دونوع آینه علاوه بر نوردهی می‌تونن قابلیت‌های دیگه‌ای هم داشته باشن تا بر جذابیت اون‌ها افزوده بشه. از جمله تغییر رنگ نور چراغ‌ها و یا کم و زیاد کردن شدت نور تا بتونه نوردهی در بهترین حالت خودش رو داشته باشه. و دیگه این که امکان پخش موسیقی و ویدیو از طریق آینه می‌تونه فراهم بشه. تا بشه حین کار از موسیقی موردعلاقه هم لذت برد.

تقسیم‌بندی دیگه‌ای برای انواع آینه

  • آینه‌ آرایشگاه می‌تونه به دیوار نصب بشه. در این صورت آینه فضایی را در محیط خودش اشغال نمیکنه و با بهره‌برداری از فضا، آینه موجب میشه تا فضا بزرگ‌تر هم به نظر برسه. این نوع آینه آرایشگاه همچنین نصب بسیار راحتی هم داره و با ثابت موندن در جای خودش، خطری بابت شکستن اون وجود نداره. لازم به ذکر هست که آینه‌ها امروزه از مقاومت خیلی بالایی برخوردار هستن.
نوع آینه آرایشگاه
  • آینه رومیزی یکی حالت دیگه هستش که آینه‌ها به‌خصوص آینه آرایشگاه می‌تونه به اون صورت قرار بگیرن. این نوع آینه آرایشگاه یعنی آینه رومیزی به‌خصوص برای آینه رومیزی بسیار مناسب هست. در این صورت با قرار دادن لوازم آرایشی مربوطه روی میز هم دسترسی به اون ساده هستش و مراحل کار هم می‌تونه به‌سادگی انجام بشه.
نوع آینه آرایشگاه
  • آینه ایستاده هم حالت دیگه آینه آرایشگاه هست که می‌تونه مورد استفاده قرار بگیره. در این حالت اغلب آینه رو به همراه پایه به کار می‌برن تا ایمنی هم به طور کامل حفظ بشه.
نوع آینه آرایشگاه

این همه نوع آینه آرایشگاه رو چرا از ما بخرین

ما هر نوع آینه‌ای که شما بخواین رو براتون با کیفیت خیلی بالا و قیمت مناسب تولید می‌کنیم. چون از بهترین موارد اولیه و تجهیزات استفاده می‌کنیم تا بتونیم بهترین کیفیت رو برای آینه‌ها داشته باشیم. بخش فروش هم بر عهده خودمون هست که بتونیم با حذف واسطه‌هایی که وجود دارن، با قیمت مناسب‌تری آینه‌ها رو به فروش برسونیم. اما کیفیت بالا و قیمت مناسب تنها تفاوت ما با تولیدی‌های دیگه آینه نیستن. ما روی آینه‌های سفارشی ضمانت بی قید و شرط داریم که این مورد رو فقط در کارگاه تولید آینه ما می‌تونین ببینین.

ضمانت بی قید و شرط و گارانتی یکساله ما طوری هست که هر مشکلی که برای آینه به وجود بیاد، ما براتون تعویض یا رفع می‌کنیم. فقط طبیعتا اگه آینه دچار شکستگی و ضربه توسط مشتری بشه، شامل این ضمانت نیست. بنابراین برای داشته هر نوع آینه آرایشگاه با بهترین کیفیت و قیمت می‌تونین با شماره 09901717305 تماس بگیرین. هر مشاوره یا سوالی هم که داشته باشین، همکاران ما پاسخگوی شما هستن تا بتونین بهترین آینه ممکن رو برای فضای خودتون داشته باشین. و بتونین یک فضای خیلی زیبا و آرامش‌بخش هم برای خودتون و هم مشتری‌هاتون ایجاد کنین.

آدرس کارخانه:
تهران ،اتوبان فتح ، باغستان ، میدان سعید آباد ، خ باغ عمارت ، خ ۱۵ متری سلمان ، بن‌بست بنفشه ، انتهای کوچه درب سبز روشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به واتساپ ما پیام دهید.

برای دریافت نمونه کار و یا پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

انتقال به واتساپ